bugün

Kurmama şansınızın olmadığı güncellemedir. Anasına avradına sövdürür.
Hayatın nacizane bir götlüğüdür bana,ağzım bozuldu farkediyorum son zamanlarda.
Kronik mutsuzlugun sebebidir. Günlerimiz aymıyor be kaptan.
Yüksek oranda Müzmin huzursuzluk içerir.
Güncelemeleri kapatın.
Mutlu olmayıp ortada mı saysak.
daha kötüsü güncelleme internet paketinden yemiş gibi bir gündür.
yetmezmiş gibi her yeni güncelleme hafızadan yemektedir. mutluluklarımızı kaydedecek yer bile bırakmaz oldu. sürekli sildiriyor, hep mutsuzluğa klasör açar oldum.
yatarken, kalkarken, boş otururken hatta meşgulken gelen güncellemedir. bıktım ya eski sürümle devam etmek istiyorum. nerden kapatılıyor otomatik güncelleme ayarı bu hayatın.
Standart prosedür. Başka bir şey olmasını beklemek hata sanki.
şöyle bir pay store yorumu olur;

gözüksün diye 5 yıldız verdim yoksa sürekli kapanıyor ve aşırı reklam var.
bu aslında insan zihninin tamamen alışmış olduğu ve sürekli maruz kaldığı günlük stres düzeyiyle ilgili bir durumdur.

şöyle ki; kişi, günlük yaşam rutinleri ve süreçleri gerçekleştirmek adına alıştığı stres düzeyinde değilse; bu oluşan belirsizlik durumu insan zihninde endişe ve kaygıya neden olur. ve kişi yine kendini, bir takım bilişsel çarpıtmalar ve/veya sorunları gereksiz büyütmeler, veya eski süregelen problemlerle yeni gündemler oluşturmak koşuluyla kendi duygu durumunu eski alışageldiği stres düzeyine çeker.

somut hale getirilen en büyük problem dahi zihnin belirsizlik duygusuna bağlı endişesi (ki bilinçötesinin ölüm korkusu ile yüzleşmesidir bu) kadar büyük bir stres oluşturmaz.

insan güncellediği derdini tartmalı bu durumda; ne kadar güncel veya yeni?

bu bilgi bize ne kazandırır?

bu durumun farkındalığı insana çevresinde ''kıskandıracak'' düzeyde bir ''gamsızlık'' hali kazandırır ki; kendimden biliyorum. henüz bahsettiğim ölçüde bir ''gamsızlık'' seviyem yoksa da; hatırı sayılır bir ''koyvermişlik'' düzeyine sahibim çok şükür bu anlamda.

geçmişin hamallığına, geleceğin kahinliğine soyunmamak ve hayatın sürprizlerine teslim olmak doğanın insana sunduğu en büyük nimettir fikrimce.
Teknolojiye ayak uydurması gerekliydi.
Benim güncelleme heralde 56k modem ile iniyor. Güncelleme bitmiyordu.

Geçkinler anladı.
spoiler
Olmaz böyle şey
Yoksa rüya mı
Tam mutlu oldum derken
Geldin silktin belamı
spoiler