bugün

adamların işsizlik oranı türkiyenin işsizlik oranından daha iyi. acı acı güldüm. bu kadar ucuz, bu kadar adi algı yönetim usullerine kanacak bir milletin ta a...!!
masal kitabı kapağı tadında manşettir.

ulaaann hasiksir hyaa.
adamların meslegin ekadar yazmışın adını soyadınıda yazaydın bare.
son yılların en başarılı gazetecilik * örne*ğidir. ayakta alkış*lanması gerekir.
GÖTLERiNDEN SALLAMIŞLAR HER ZAMANKi GiBi. TAKViM HABERLERiNE ANCAK AVANAKLAR iNANIR
millet buna inanıyorsa müstehaktır.
bu millet daha önce çok geri zekalı yerine konuldu ama hiç kimse bunlar kadar ileri gitmemişti. harbi milleti embesil yerine koyuyorlar...
bu gazeteyi hazırlayan eleman bile bu işten para kazanıyor. Boşuna okuyoruz boşuna.
fotoğrafa bakıp teker teker hay tipini s.. hay tipini s... dediğim ifşa.
eskiden sporcu kartları vardı, onlardan esinlenmişler. işte gazetecilik bu, oyuncak etmiş iyice kekolar. ayrıca velev ki doğru napalım gidip bulalım mı amk?

(bkz: ifşanı sikeyim butonu)
takvim gazetesi şer yuvasıdır.

misal koyu akp'li olan biri bile kötü bir iş yapsa onu hemen chp'li ilan ederler.

tayyip'in vatandaşın parasıyla yandaşına hediye ettiği paçavra işte...
en az sözcü gazetesi manşetleri kadar saçmadır.
Tenekeleri çileden çıkaran ifşadır.
(bkz: bir haber kaynağı olarak takvim gazetesi)
gerizekalılara göre propagandadır.
akp seçmeninin geri zekalı yerine konduğunun en açık ispatı olan aptalca bir ifşa.

amk bütün dünya işi gücü bırakmış bizimle uğraşıyor,
havaalanı yaptırmamak için kumpaslar kuruyorlar,
hükümeti devirmek için yargı yoluyla darbe yapmak istiyorlar,
faiz lobisi ile de ekonomimizi çökertmek istiyorlar,
en nihayetinde de, bütün bunları yapamayan batı, çeşitli milletlere mansup militanlardan oluşan bir terör örgütü aracağılığıyla bizi ortadoğu bataklığına çekmek istiyor.

ulan insanlar bu kadar mı salak yerine konur.
özellikle belçikalı olanı hiç yemediğim ifşadır. hani hiç birine inanmadım ama belçikalıya iki katı fazla inanmadım.
Danimarkalı'dan başka mühendis yok. Diğerleri uzayda yaşıyor zaten ameke.
her baktığımızda güldürendir.

sağ alttan ikinci işsizmiş beyler.

düşün yani iş bulamamış gelmiş örgüte katılmış.

iyi ki sözlüğe gelmemiş bir işsiz daha katılacaktı buraya.
akp hükümetinin medya tekniklerinden bir örnektir. her ne kadar kendini entelektüel sanan muhalif kesimde işe yaramayacak kadar çapsız bir teknik olsa da kendi seçmeninin büyük bölümünde işe yaramaktadır.
işsiz, şoför ve garsona haksizlik yapilmiştir. yarin düzeltme ve özür yayimlanirsa şaşirilmamalidir.