bugün

doğru bir önermedir,devlet boba doğuya daha fazla kerhane açmalıdır.suç devletin sonuçta.
ülkemizde yapılan bazı sosyal etkinliklerde(hele ki; büyük kentlerde halk katılımı ile yapılan) eğlence ve gösterilerde insanlık dışı davranışlara imza atan bu yaratıklar büyük çoğunlukla kürt olması artık garipsenmiyor.

bu insanımsıların toplum dışına itilmesi gerekmektedir. eğitim veya görgü ile düzelmeyecek savranışların nedeni az gelişmiklik değil, genetik yapılarıdır.
çocuklara (erkek-kız), yaşlılara hatta hayvanlara tecavüz edenlerin etnik kökenleri belli bir gruba ait değildir. tıpkı her sene bir yılbaşı klasiği haline gelen bu tacizlerde olduğu gibi. hem saçma hem ırkçı bir genelleme. tüm genellemeler gibi hatalı. hırsızın, uğursuzun etnik kökeni mi olur?
bu genellemeyi yapanın mal olmaması kadar gerçektir.
nereden biliyorsun dediğim tespittir.
çok şaşırtan bir durum değildir.
kürtlerin lisanslı spor olarak üstüne düştüğü durum. bu dalda tartışmasız liderler.
çoğu denseydi keşke, daha doğru bir önerme olabilirdi. kapkaççı, balici-tinerci,uyuşturucu işi yapanlar, beyoğlunda eğlence sektöründen haraç alanlar,kadın pazarlayıcıları ve istanbulda bilumum illegal işlerle uğraşan mafya ve çeteler, büyük oranda kürttür. herkesin gördüğü bir gerçeği açığa vurmak, söylemek ırkçılıksa ırkçıyım evet.
çok garipsememek lazım.
(bkz: (#8537742))
taciz edenlerin erkek olması..en önemlisi bu sorundur türkiye'de yaşayan erkeklerin 'aç' olmasındandır.Taksim'dekiler kürtte başka yerdekiler ney yok böyle bir şey!
(bkz: bu genelleme dahil her genelleme yanlıştır)
hamile köpeğe tecavüz eden insan'ın türk olması ne kadar normalse bu durum da o kadar normaldir.
tamamen doğrudur açın görüntüleri izleyin bir tanesi insana benziyormu sadece taksime değil nişantaşına bile gitmişlerdir sonra diyolar kürt açılımı.
(bkz: kaynak götüm) diyen yazarın sıçması.

vatan millet sakarya diyerek tetikçilik yapanlarda türk o zaman türkleri ne yapmak lazım diye sormazlar mı insana.
atv ana haber bültenini izlerken şahit olduğum durum. yılbaşı eğlencelerinde tacizci yakalanır ve haber muhabiri neden taciz ettiniz? diye sorar. tacizci ise kürt şivesiyle yapmayın yov ayıptır der. böyle bir olaydır işte. taciz eder sonrada ayıp ediyorsunuz der. malesef bir gerçek. sadece bir-kaç tane değil ki bunlar.
ispatı tam olarak olmayan gerçektir.kimseyi ırkından dolayı yargılamamak gerekir.
komik bir önermedir.
yanlış bir genellemedir. ben asker kökenli bir insan olarak, burada aydın olarak değerlendirilen kişilerin bu şekilde saçmalamasını kabul etmiyorum. Karşı çıkıyorum, protesto ediyorum.
haberleri izleyen her türk insanının ortak çıkarımıdır. hayır, ne bekliyorduk ki?
asil bir türk'ün oraya gidip kendi halinde gezen insanları taciz etmesini falan mı?
türkiye adına utanç verici görüntülerdi. yine başkaları yaptı ama bizim adımız kirlendi. ne diyelim, başa gelen çekilir.
genelleme yapacaksan böyle yapacaksın arkadaş dedirten tespit cümlesi.

(bkz: adam haklı beyler) olabilir. tespiti kendi tespiti. Ancak taksimde taciz suçu nedeni ile tutuklanan 100 kişi varsa en az 60 ı doğu bölgelerden istanbul a göç etmiş gelmiş yerleşmiş ailelerin çocukları ya da direk çocuklardır.

illegal işlerde kaç tane kürt var? istanbul hal mafyası olarak onlar, nakliye işinde onlar, inşaat sektöründe karadenizliler olduğundan fazla girememişler, kumar olayında onlar onlar onlar onlar..

Çoğunlukla kürtler. bir ailenin en az 8 çocuğu olursa, bunlar tabiki olur.

bence eğitimden önce aile planlaması gerekmekte.

eğitim de şart ama kime eğitimle aile planlaması yaptıracaksınız efendim.
ezik bir faşist söylemidir.
kürtlerin içmelerini veya ahlaksızlık yapmalarını bile olağanüstü görürler.
çünkü onların insan olduklarından kendi insanlıklarından olduğu gibi bihaberdardırlar.
yanlış teşhistir efenim...bi de şöyle düşünün ya sadece kürt olanlar yakalanıyorlarsa.
kendi karılarından meydana getirdikleri, 100-150 çocuk adamlara yetmiyor.
hep bana hep banacılık olmazki, biraz da bize bırakın kardeşim!

--spoiler--

polise taş atarlar, karıya kıza taciz ederler, kapkaççılık, kaçakçılık, bölücülük, iftiracılık, ne ararsan var adamlarda..

--spoiler--
kötü bir ön yargı , hatalı bir genellemedir.
(bkz: arap sen tümevarma sapıtıyorsun)
malesef ki öyle...
bütün kürtlere genellemek yanlış olur ama;
tacizcilere gelince alayı kürt kardeşim.