bugün

köpeğin karnındaki 9 yavrunun ölmesine, ameliyatla rahminin alınmasına neden olan insan müsveddessi.
böyle insanları sikinden naylon iple bağlayıp kopana kadar kamyonun arkasında sürüklemek gerekir.
http://www.milliyet.com.t....2010/1211557/default.htm
sanki hamile olmayana tecevüz etmek normalmiş gibi haber yapan yurdum medyasının o zavallı köpekten daha aciz haberidir.
(bkz: insanlıktan istifa ediyorum)
Hayvan bile denemez hayvanlar bile kendi cinslerinle çiftleşiyorlar .
hamile olmasa neyse ama hayvan hamile hayvan.

(bkz: madem duvarı yıktınız priketleri niye kırdınız)
köpeğe tecavüz eden bir hayvandan beklenen şaşırtmayan bir durumdur.
insanın tüylerini diken diken eden,bu gazeteler buraya cehennemden mi postalanıyor diye düşündürten haber.sözkonusu hilkat garibesi iğdiş edilip,hayatının kalanını bi hayvan barınağında idame etmesi sağlanmalıdır.
hadım edilmesi gereken şerefsizdir.
edit: aramızda sözünü ettiğim şerefsizlerden varmış öğrendik bunu.
çok tehlikelidir, idamın olmadığı ülkemizde sokaklara salınması insanlık açısından yıkıcı etkiler yaratabilir, kısaca sıkın kafasına kurtulsun toplum bu tip iğrenç yaratıklardan!
köpeğin bel soğukluğuna iyi geldiği hurafelerinin sonucu olarak görülen durumdur.
senin ananı avradını ben biyerden çıkarıcam ama dur bakalım nerden.
aynı şekilde cezalandırılmalı.mesela bir at tarafından tecavüze uğratılabilir.
öz kızını diri diri gömen insanlar olduğu bir ülkede artık şaşırılmayandır.
(bkz: dostum insan demişsin ama orospu çocuğu bu)
- insan derken başkanım?
+ ne bileyim lan çeto nevrim döndü amk
- nevir derken başkanım
+ gidin otobüs falan yakın olum işiniz mi yok...
hakikaten ayıptır. insan olmayıp bir kelebek olmayı çok isterdim. dünya'yı tanıdığım gibi göçer giderdim...
soykırıma maruz kalması meşru insandır. hatta asker darbe yapsın bu yaratığa. desteklerim.
eğer ki allah'ın varlığını kabul edip ona iman ediyorsa eninde sonunda cennete gidecektir. huri koynundan, süt ırmaklarına atlayacaktır.

not: son aldığım duyumlara göre ise gandhi cehenneme gidecekmiş, haber kaynağım sağlam, bizzat kuran'a danıştım. sonuçta gandhi yine kuran'da belirtildiği üzere kör ve cahil bir insan. ne güzel terminoloji lan, hastasıyım.
ne var anlamadım!
insana tecavüz ediyorlar insana.
hayvanı da geçin insana tecavüz ediyorlar, bildiğin insan.
insan insana tecavüz eder mi?
insana tecavüz eden hayvandır,
hayvana tecavüz eden zaten hayvan oğlu hayvandır.
o yüzden hayvanlar arasında olur böyle şeyler.
sabah kalkılır (saat 12:15)
saat 15:30'daki rehberlik dersine gitmeden az ötedeki pastanede bir kahvaltı yapılmak istenir. Neşe ve huzurla evden çıkılır -ki hava da güzeldir-
pastaneye girdikten sonra en güzelinden bir kaşarlı bir de zetinli açma seçilir. pastane sahibi tanıdık olduğundan çay ocağına girip demli bir çay doldurulur. en fiyakalı masalardan birine oturup mikrodalgadan çıkmış açmaları çatala takmadan öndeki masada duran posta gazetesi göze çarpar. bünye istiyor tabi, gidip alınır.
ilk sayfada diyarbakır spor taraftarlarının çıkarttığı olay yüzünden diyarbakır'ın ligden ihraç edileceği okunulur. 'yazık lan, keşke olmasa' denilir.
ikinci sayfa direkt es geçilir, nitekim kimin şeyi kimin şeyinde muhabbetleri açmaz. üçüncü sayfada 12 yaşında bir kız çocuğuna ne kadar pislik yapılır sorusunun cevabı yatmaktadır. lanet edilir. bu arada çaydan bir yudum alınır. sayfa değiştirildiğinde bi köpek resmi vardır, koca puntolarla 'masuma tecavüz' yazmaktadır. bir an afallanır, 'ne oluyo lan' denilir. haber okunduktan sonra bu pisliği yapana da, o köpeğin sahibi senem avcı'ya da bir güzel sövülür. kendisi gururmuş gibi sırıtarak o 'metruk binayı' göstermektedir. bu pisliği yapan m.a için çok orjinal küfürler bir kez daha hatırlanır. artık ne o neşe, ne o huzur vardır. o açmalara dokunulmaz, çay da öylece bırakılır ve lanetler olasıca bir haftaya daha böyle başlanır.
(bkz: iğrençsiniz ipneler)
şerefsizdir. adidir.

peki kangal cinsi köpeği ev köpeği gibi eğitip, adını "masum" koyanlar nedir?

ayılarla savaşan, aslanlara kafa tutan kangal cinsi köpeğe tecavüz etmek kolay mıdır?

hümanizm denilen bokun nerelere varacağının açık kanıtıdır. sevgi kelebeği insanların başına böyle şeyler gelmesi de mübahtır. kimse kusura bakmasın.

doğanın vahşi olarak yarattığı kangalı al, adını masum koy. büyük ihtimal pembe kurdelesi de vardır onun başında falan.

köpek? yazık olmuştur. ona tecavüz edenin haysiyetinden daha üstün bir varlıktı kesinlikle. allah belasını versin; ama o köpeği tecavüz metası haline getirebilen zihniyette ondan geri kalmasın mümkünse.
buradan hırlamakla hiçbir sapkın faaliyetine engel olunamayacak kişidir. Muhtemelen hastadır, acilen tedavi edilmeli, bir süre toplum içine sokulmamalı sonra da gözetim altında tutulmalıdır. Günde 5000 kere hayvanlar s.... için değildir yazma cezası verilmeli.
izmir de yapılmıştır. izmir den soğutuyorsunuz insanı ibneler.
akıl denilen varlık yoksunu. akıl lan akıl, kıvrımlarını siktiğim akıl be! az bişey fazla değil lan!
allah islah etsin, ne diyeyim be babam!
ödemeli kargoyla evime yollanmasını arzu ettiğim insan.

ayrıca nerde kaldı "insana bu kadar değer vermiyosunuz ühü" cüler onu da merak ediyorum. genelde en geç üçüncü entryde gelirlerdi.
Şiddetle insan olmamasını istediğim insandır efendim.* Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel işletmeciliği bölümü hocalarından birinin dava ve protesto amaçlı imza toplamasına neden olan insandır. *