bugün

Ateist,din ve müslüman düşmanları.
ısrarcı olanlar.
Yalanın esiri olmuş insanlar.
Yavaş yürüyenler
yavaş yemek yiyenler
Yavaş konuşanlar
yavaşlar.
ben şöyle içerim böyle içerim insanı.

ulan bu hareketler lisede kalmadı mı? 30 küsür yaşında bir insan evladı niye böyle triplere girer ki.
Sinsi insana asla tahammül edemem.
Yalancılar, iki yüzlüler, hatsizler, egoistler, kendini üstün görenler....
anlamayan, anlattığını dinlemeyen insanlar.
iki kelimeyi bir araya getirip kendini ifade edemeyen insanlar.
Öylesine yaşayan insanlar.
Beyin kıvrımlarını “kıvrım” lafı geçince tahrik olarak kullananlar.
cahil ve ukala olanlar.
Sizi ne kadar huzursuz ettiğine bağlı. Bazıları yalanlara katlanamaz bazısının ise hayatı yalandır. Bir kaç küçük yalan onları rahatsız etmez.
habire ülkeye nefret ayrışma pompalayarak menfaat makam elde etmeye çalışan kişiler.

(bkz: fatih tezcan)

(bkz: nagehgan alçı)

(bkz: ROK)
mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz, Alişan ...
Saygısızlık en birinci tahammulsuzlügüm. Sonra anırq anıra yusek sesle konusanlar
Cahıl olup her seyı ben biliirimciler
Kendını sureklı vr her konuda dogru goren.
Marka takıntılı okuo gosterıs yapan.
Bencil insanlar tabi ki. Bencil insanlara tahammül edebilen var mi??

Sürekli kendi iyiliğini, rahatlığını ön planda tutan, benim başıma bir şey gelmesin de siz ölüyorsanız da ölün kafasında olan tipler. Tamam herkes kendini düşünsün herkes kendi iyiliği için çalışsın ama diğer insanları neden ateşe atıyorsunuz bu kadar bencil olmayın robot değiliz insanız duygularımız vicdanımız hassasiyetlerimiz var ona göre davranın. birlikte yaşıyoruz en önemlisi de, inanın ben de sizle yaşamak istemezdim ama birlikte yaşamayı öğrenmek gerekiyor.
Nezaketten uzak, kaba insanlar.

Cehalete bile bir şekilde tahammül gösteren bünyem, hırboluğa, kazmalığa zerre tahammül gösteremiyor.
Ben " insan" seviyorum, galiba ondan!
Saatlerce kendinden bahseden insanlar. Bir de utanmadan "ay hep ben konuştum mihi" derler. Evlerden ırak.
çayı hüpleterek içenlerdir net.
Tüm göt olan müdür ve direktörler.
Bir kutsalı kullanıp rant elde eden bir insanlardan tiskiniyorum..
Kemalism..
Siyasal islam..

Bu ikisinin de kapsadığı herkesten nefret ediyorum..
akp'li hiçbir insana tahammülüm yok. insanlar çoluk çocukları ile beraber geçinemedikleri için intihar ediyorken, evladı öldürülen ama öldüren kişi akpli olunca RAbia nazın babasını suçlayıp gözaltına alacak kadar adileşen, abd başkanının recebe akıllı ol aptal olma demesini sineye çeken, kaz dağlarını kanadalılara peşkeş çeken, deprem toplanma alanlarını evm yapan bir iktidar söz konusuyken hala akpli olmak ve bunu savunmak içinde saf kötülük barındırmak demektir.
akplileri basitçe çomar diye nitelendirmiyorum, çünkü bunlar kötü insanlar.