bugün

videoda görülen biber gazı sıkıp yoğurup yoğurup döven kadındır. bu kadınların çoğalması dileğiyle. *

http://www.youtube.com/watch?v=BiEgBvLhSXQ

edit: ama adamın harbiden astımı varsa öldürebilirdir o gazla.
gülümsetmiş ve helal olsun denilesi kadındır.

- astım var bende dur
+ geber

helal olsun. adamın kaçması da ayrı bir komedi * kaldıramayacağın yükün altına girmeyeceksin hiçbir zaman..
Sayılarının artması dileğiyle.
daha bugün bir kadın konuşuyordu tacize uğradığını, böyle görüntüler artması dileğiyle. kadını resmen vapurda kolunda kavramış ve öteye çekip ellemiş ardından gitmiş. kadına neden bağırmadın diye sorduk, panik oldum ne yapacağımı bilemedim dedi.
adamlar en ufak bir sıkışıklıkta bile kadını elliyorlar, gönül ister ki şiddet olmasın ama bu olaylar adalete intikal ettiğinde gereken yapılmıyor. öyle isteyen istediğini alıp ellesin oh ne ala.
iyi yapmıştır o yüzden. ayrıca tacizle başlar ardından tecavüze gider bu işler. sonuçta taciz yapmayan birinin direk tecavüze soyunacağını sanmıyorum. böyle böyle yüz bulup ardından işi tecavüze götürüyorlar.
eline sağlık denmesi gereken eylem.
Elleri dert görmesin kadınıdır. Susup kaçmak yerine en temizini yapmış helal olsun.
Keşke her kadın bu karşılığı verebilse.
trabzonspor fener maçında ırkçılık yapan emre belözoğlu'na gereken ceza verilmedi, zokora bir maç sonra emre'yi tekmeledi ve adam yaralamadan içeri alınacağına sarı kart gördü.

yasanın uygulanmadığı yerde adaleti bireyler kendi sağlar.

zokora ve ablayı kutluyor yasalara uymayanlarla birlikte gereğini yapmayanların da anasını sikeyim diyorum.
Herkese nasip et.
ülkede adalet olmadığı için kendisine yapılan suç karşısında kontrolü ele alan kadın. şimdi bu ablamız bu iti polise şikayet etse ne olacaktı? bu pezevenk elini kolunu sallaya sallaya çıkıp başka kadınları da rahatsız edecekti. üstüne elleri dert görmemesi gereken bu ablamız suçlu durumuna düşecekti yok vapurda ne yapıyormuş bilmem ne diye.

yok astımı varmış yok bilmem ne. yapmadan önce düşünecekti pezevenk. taciz yaparken astımı engel olmuyorsa sopa yemesine de astımı engel olmaz. eline koluna sahip çıksın. denize atıp balıklara yem etseymiş bi de bu iti.

astımı olan bir adamı döven kadın da benim gözümde suçludur mantığında olan şerefsizler de bu tacizci pezevenk kadar sapıktır ve potansiyel tacizcidir zaten. işte bizim devletimiz de böyle. kadın hep suçludur zaten. o yüzden zaten bu ablamız kendisini bu şekilde korumak zorunda kalıyor ya.
Tacizci kendi seçemediği fiziksel özelliklerinden dolayı dumur olmuştur. Uzun boylu mavi gözlü kaslı birisi olsaydı sopa yemiyecekti ama üzgünüm kısa boylu ve şişmansın ve dayağı hakediyorsun.
Ellerine sağlık kadınıdır.
- astımın var! Diye böğürüyor bir de barzo.
- benim de iffetim var, napıcaz?!
iyi yapmış kadındır.

polis, hukuk kadını koruyamıyorsa öz savunma haktır arkadaş.
polise gitsin diye yavşaklar polis ne zaman böyle zamanlarda kadını korumuş da şimdi koruyacak..

astımı varmış.. orospu çocuğu o bokları yerken astımı düşünmüyor da...
Helal olsun kadina takdir ettim valla bildigin eskitmis adami doverken:))
Kadının güçsüz olmadığının kanıtı kadın. Elleri dert görmesin. Diğer kadınlara örnek olsun.
Bir erkek olarak gurur duydum. Helal olsun.
Helal olsun kadınıdır.

Astımı varmış, siktirsin oç! astımı olan adamın yanında fısfısı da olur. Gebersin amk.
Böyle kadınlar inşallah çoğalır. Böyle ortamdan dolayı yarın bir gün kızım olsa karete yada tekvandoya gönderirim. Herkese de tavsiye ederim yada çantanızda yada yanınızda biber gazını eksik etmeyin hanımlar.
Keske daha da sert vursaymis dedigim kadindir. Oh olsun ancak bu sekilde tukenebilir bu tacizcilerin nesli. Tum tacize ugrayan, rahatsiz edilen insanlara cesaret veren/verecek olan kadindir ayni zamanda da.
helal olsun denilecek kadındır kendileri. Yok astımı varmış da yok ölecekmiş de bik bik bik. Tacizcinin savunmasını yapmaya gerek yok, adam o dayağı sonuna kadar hak etmiştir.
Helal be diyeceğimiz kadindir.
oh elleri dert görmesin. öküze vermiş odunu.
Kendinizden iri yari kadinlara yavşamayin ders olsun bu size haha.
Örnek alınacak, güçlü kuvvetli kadındır.
eline sağlık denecek durumdur.
Taciz eğilimindeyken astımı varmıydı acaba ? Helal olsun bütün kadınlar böyle olmalıdır sen ses etmezsen bu şerefsizler susmaz. Eline koluna sağlık.