bugün

bırakın geçmişi. geleceğe bakalım.
recep tayyip erdoğan yerine muhsin yazıcıoğlu bir seçenek olabilirdi ama kendisi şöyle bir ankette olmak istemezdi lan şaka maka bir trolleyim dedim de hay ben sizin yapacağınız ankete yani zeka yaşınız ne la sizin.
güldürmüş troll listedir.
muhammed türk mü?
rte ne oğlum?
selahaddin kürt mü?
bsg
Adı üstünde ;

M.k. ata-türk ...
oha rte 1. inanamıyorum. meydanı bunlara bırakmasın kemalistler.
Odin, tanrı soyundanım.
Ne zamandan beri ikinciler için anket düzenleniyor? Atatürk'ün zirvedeki yalnızlığı yaşadığı ankettir.
Motuntanhu, net.
Oğuz Kağan, Yavuz sultan selim han, Mustafa Kemal Atatürk, Başbuğ Alparslan Türkeş.
oğuz kaan, hepsinden yaşlı, hepsinin atası sayılır.
aralarında binlerce yıl olan insanları kıyaslamaktır. mete han türklük bilincinin önderi, türklerin atasıdır. mustafa kemal atatürk ise o bilince yeniden can suyu katan büyük insandır. fatih sultan mehmet osmanlı'yı türklük bilinciyle yönetmiş son padişah sayılabilir. hz. muhammed islam dinini insanlarla buluşturan son peygamberdir. recep ise bu dini kendine kalkan alarak siyasi emelleri uğruna her türlü puştluğu yapan ikiyüzlüdür. buyrun değerlendirmeyi böyle yapın. galiba en kötü önderi seçmek daha kolay...
HZ.Muhammed Arap değil mi? Ayrıca bazı rivayetlere göre Fatih Sultan Mehmet'in annesi sırp Despina olduğundan mütevellit tam türk sayılmıyor. Hem ayrıca Papa'ya sakso çektirircesine diz çöktüren Attila nerede?
ankete gerek mi var.

(bkz: mustafa kemal atatürk)
Şebnem Ferah'tır. Kahrolsun ataerkil yapı ulan, benim kökenim kadındır!
sinsi sinsi deniyolar halki.

en son avrasya tuneli nin ismi anketiyle got olmuslardi.
(bkz: Mustafa Kemal Atatürk)
koca atatürk'ün hz. muhammed hariç kıyaslandığı şahıslara bak amk.
bravo iyice ayrıştırın milleti devam böyle.
Cevap veriyorum;
6 - Thor

madem ırka soya bakmıyoruz.
hz. muhammed'e oy vermeyenlerin günah işledikleri anket. sonuncu olmayı değil 1. olmayı hak ediyor peygamberimiz.
biri arap, biri ben gürcüyüm karım da arap, biri soyunu farslara dayandırıyor...

(bkz: yapacağın anketi sikeyim ben gidiyorum)
büyüklükten kasıt yaş ise eğer;

Hz Adem.
anket sona ermiştir. tabii ki de beklenildiği şekilde ulu önder mustafa kemal atatürk'ün türkler'in en büyük atası olduğu sonucu elimize ulaşmıştır.
türklerin atasına ihanet ettiğini gösteren anket. en büyük atamız oğuz kağan yani mete han olmalıdır.
Oyumuzu kullandık, vatani görevimizi yaptık iyi olan kazansın. (f. S. M)