Türkiye nin avrupa birliğine girememe nedenlerinin toplandığı başlık.

örnek;

(bkz: şeftalinin çekirdeğini çıkarıp mastürbasyon yapmak)

insanımız bunları düşünüyor, ne avrupa birliği?
neden alsınlar sorusunun cevabı daha basit ve kısadır.

insan hakları evrensel bildirgesini, oecd raporlarını, maastricht ve kopenhag kriterlerini azıcık okuyan neden alınmadığını anlayacaktır.

bunlar beni aşar vakit ayıramam derseniz, abd'nin en son yayınladığı türkiye'de insan hakları raporuna bakın. ab'ye almalarını geçtim, başvuru bile yapmaya utanır insan.
neden girebilsin ?
Sebebi kokoreçtir.
türkiyeye kalsa girebiliyor. avrupa birliği almıyor. bence en mantıklısını da yapıyor. ben olsam ben de almazdım. böyle daha eğlenceli oluyor onlar açısından her şey. bizim devletimiz de yarak kürek kararlar alınca diyor ki avrupa birliği. hee avrupa birliği hee.
türkiyeyi içine alabilmek için üvey anne gibi kötü davranan ülkeler birliği. hayır giricez de ne olacak?
giremeyelim işte daha iyi sonumuz yunanistan gibi çöksün mü ülke ?
Bir takım büyükler öyle istediği içindir.
https://www.youtube.com/watch?v=gM0NCTbyACA izle ve gör !
Bunu ciddi soran bana mesaja atabilir.

(bkz: ekonomi)
Viyana diyorum zamanında biz onları alsaydık onlara girerdik.
Avrupa birligi kriterleri icin altyapimizin karmasikligi...
Kulturel yapimiz..
Etnik yapimiz..
Ekonomik yapimiz..
Siyasi yapimiz..
Hukuk..
Egitim..
Savunma..
Zor cok zor..
tek cevap müslümanlık nefretidir diğer cevapların hepsi birer yalandır. adamlar açık açık dinle uyuşturulmuş, fakirliği, haksızlığı dini uyuşturucu yaparak ve siyasette kendi üzerine kullanılmasını kabul eden bir toplumu kim ister. elbette ilk fırsatta bu cahiller kaçar oralara ama gel görki yaşama adaptasyon mudur nedir heralde şartları değiştiremeyiceğine inandıkları için kabul ediyorlar sanırım bu uyuşmayı. Keşke uyuşturucu serbest olsaydı.
Onlarin gozunde hala kolelik sifatini tasimadigimizdandir. Ya birakin avrupa birligini onlar zaten sallantida.
Kafası Avrupa'da geri kalanı asya'da olduğundan olabilir.
oyalama taktiği uzun yıllar devam eder, sonunda da almazlar.
kimse kusura bakmasın ama halkımız mal olduğundandır.

aynı vatandaş hem ab'ye tam üyelik istiyor, hem şeriat devleti olmak. hem askerlikten kaçmak için 40 takla atıyor hem suriye'yi fethetmek. böyle şizo dolu bir ülkeyi neden alsın avrupa?

avrupa bizi almazsa biz de girmeyiz diyen kişinin aldığı oy oranı belli. neyse şangay bilmem nesine girersiniz. o sayede suşi biraz ucuzlar belki.
bati hicbir zaman muslumanlari sevmemistir ki hak veriyorum kim seviyor kardesim? islamcilar kanser gibi toplum icinde buyuyup her toplumu zehirliyorlar. ikinci nedeni turkiyenin topraklarinin kucuk bir kismi avrupada buyuk kismi orta dogudadir. ha simdi 4 milyon da suriyeli geldi. avrupali turkler daha da azinlik oldu.

isin kisasi ben ab olsam almam.
Cunku avrupa kimliginin zerresine sahip degil.

Yillarca oyalandik evet ama avrupa tarafindan degil, bizi avrupali oldugumuza ikna etmeye calisan, inandiranlar tarafindan. Turkiye'nin egitimli, elit kesimi kendini turk insanina, turkiye'ye fazla buldu, avrupali sandi kendini,anadolu halkindan rahatsiz oldu, utandi ve cografyadaki halki avrupalilastirmaya calisti, kendine layik olsun istedi. Asil sorun budur.

Turkiye boyledir, neyse odur, yillarca boyleydi ve boyle olucak. Insanlari kendi kimligine yabancilastirip, toplum muhendisligi yapmaya calistilar, cift kimlikli arada kalmis insanlar yarattilar.

Biz avrupali degiliz, biz kusura bakmayin ama ne kadar kozmopolit de olsa muslumaniz, zaafimiz, kutsalimiz din. Sen alip bu insanlari, kimligini hristiyanlik uzerinden tAnimlayan ( hasir altindan da olsa ) topluma entegre etmeye calistin. Neden? Cunku sana layik olamadik diye. Senin ozendigin kimliklere burunemedik diye. Avrupaya yakiniz diye oyle tanimlamak ulkeyi senin isine geldi ama ortadogu'ya da yakiniz, hem de kutsallarimiz benzer,bunu goremedin.

Bu ulkeyi mahveden en muhim sey kimlik karmasasidir.
Herkeste biliyor ki bizi asla almayacaklar. Zaten almak istedikleri gün bilinki ab türkiye den aşağıya inmiştir. Bakıma muhtaç hale gelmiştir.

Şimdi genç bir delikanlı, güzel ve albenili bir kızı istesin ama kızın babası vermesin, kız da kabul etmesin ve bu böyle devam etsin. En son kızın başına bir bela gelsin, yüzü yansın yada bir erkekle adı çıkmış olsun. Bizim deli kanlı kızın bu haliyle tekrar istese ne olur?
Tabiki kızı vermek için can atarlar.

Ama bu kezde delikanlı o kızı istemez. işte bizim ab ile meselemiz buna benziyor.
adamlar müslüman çomarları neden alsın?
Ab nin hıristiyan kulübü olmasından.
Değil tek medeniyete sahip olmayı, bilimin teknolojinin beşiği olsanız bile bu ikiyüzlü faşist ve neo nazi kafalı avrupa bizi arasına almaz.

Çünkü onların derdi insan hakları ve demokrasi filan değildir. Bu söylemler, bizi bölmek ve parçalamak için kullanılan yol ve yöntemler. Onların derdi bizim müslüman -islam- olmamız. Zengin yeraltı madenlerimiz.

Ülkesini jurnalleyen gazteci kılıklı fetöcü hainleri bağrına basan almanya devletimizin bakanlarını konuşturmuyor. Hdp li ajanları gazeteci diye bize yutturmaya kalkıyor.

Tabi işin ucunda trilyon dolarlık altın rezervlerimiz var. Bizim satılık hain köpeklerimiz de kendilerinin kara kaşına, kara gözüne aşık zannediyorlar almanları avrupalıları.
Müslüman olmamız ve cidden tarihde yenilgiye ugratmış olmamız bizim şuan 1-2 adım ileri gitmemizi istemiyo.
forvetlerimizde iş yok. ceza sahasına fuleli adımlarla giriyorlar. hep çoğh güzel tam vurdu gol olacak derken. vuruyor:

taç.
Başörtüsü takılmıştır kim bilir!!
(bkz: nihat hatipoğlu nun yök üyeliğine atanması)

Güncel örnek.