bugün

(ara: türk kızları)

malın önde gidenidir bu tipler... klavye delikanlılığı ile bok atarlar, prim yapıp ilgi çekmeye çalışırlar daha sonra da aşıkım, ölüyom diye peşlerinden koşarlar... ya bok atma ya da koşma adam ol..
türk kızlarının götlerini kaldıran tiplerdir. erkek denesi zor, ancak erkekcik olabilecek insandır.
kendi özgüven eksikliklerini türk kızlarına b.k atarak tamamlamaya çalışırlar.. üstlerine basarak yükselmeye çalışırlar. ezik tiplerdir bunlar.. malın bayrak taşıyıcısı.
uzanamadığı ciğere* motor diyen malların da dahil olduğu insan türü.
kedi ulaşamıyacağı ete mundar dermiş. bu mallardan kedi bile olmaz mundar bunlardır.
(bkz: kirlenmek güzeldir)
duyarlı insandır. sürdüğü boku, elindeki hijyenik maddeler ile temizlemek istiyordur.
türkiye de rus ve ukrayna lı sayısının az olmasından ötürü bu işe mecbur olan erkeklerdir.
bok atması çekememezliğinden değil, tüm kızların behlül ve ezel tipinde ki erkeklere (gönül) vermek istemesindendir.
oysa bakın ruslara öylemi kızlar hem güzel hemde vericilik yönünde çok cömertler gönlünü seve seve verirler.
antalya da yaşayan biri olarak söyleyebilirim ki rusları, ukraynalıları, romanyalıları gördükten sonra türkiye den biriyle evlenmemeye karar verdim.
bir de tripleri var bizim kızlarımızın yok evlenince düğün şurda olsun yok şu kadar bilezik, yok süt hakkı, yok eşya, çalgıcı, yemek, para para para.
paradan başka bir bok bilmemenin ne gibi, bir çekiciliği olabilir ki?
çok artist kızlar biliriz yakışıklı birini gördüğünde yavşayıp gece onun evine giden bırakın bunları anam babam bırakın.

edit: edite bakmayın sadece çalışıp çalışmadığına bakıyorum tuş pasif gözüküyordu.
(bkz: arz talep dengesizliği)
sözlüğümüzde de bulunan güzide insanlar. canlarım benim. kuzucuklarım.
öyle zekidir öyle zekidirler ki inanamazsınız. önce türk kızlarına salak, aptal, gerizekalı, kaşar, oruzpu derler. sonra yok efenim şöyle seviyorum, böyle aşığım diye sızlanmaya başlarlar. e hani türk kızlar salaktı, aptaldı. aaa olur mu canım, onların sevdiği kızlar ana kuzusu, bitane, namus timsali hepsi de. onlar seviyosa bi bildikleri vardır zaten. hem zeki hem güzeldir. onlar geriye kalan salak, aptal türk kızlarını kastediyorlar da biz yanlış anlıyoruz işte. tüm hata suç bizde halbuse. sen kalk türk kızları diye bi başlık aç demediğini bırakma. eee sonra? sonrasını malum işte, biz yanlış anlıyoruz. onlar güzel, akıllı, namuslu olanlan türk kızlarını değil o hani varya o tüü kaka olan türk kızları hani. heh. işte onlardan söz ediyorlar. ulan ne diye genelleme yapıyon o zaman aptal herif. beraber olduğun kız sayısı 2'yi 3'ü geçmemişken.

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)

not: yalnız bekezem cukk diye oturdu ha. hiçbi bekeze girilen entry ve başlığa bu kadar yakışmamıştı.
(#7447397)
evlenmek isteyen maldır.
(bkz: tekelci piyasa olması durumu) *
sözlüğümüzde çokça bulunan türlerdir efenim.
malın önde gidenidir.
ayrıca 2 yıllık başlığı canlandıran yazarlara televizyonun üzerine koymak için dantel hediye edilecekmiş.
yıllardır yanlış anlaşılmaktan muzdarip olmuş çileli kişidir.
o, aslında kızların peşinden koşmuyordur. kızlara bok attıktan sonra attığı bokun peşinden koşuyordur. bunu gören hariciler de o'nu kızların peşinden koşuyor zannediyordur.
ama aslında, tek amacı attığı bokun hedefi bulup bulmayacacığını görebilmek için peşinden koşmasıdır. masumane.
bence başlıkta yanlı davranıp "mal" demek yerine, içerikte mal olduğu hissettirilmesi gereken insandır. Hem ne demişler, "kedi uzanamadığı ciğere..." ya ya, evet durum bu mudur, budur. zorlar bizim kızlar, öyle "kızlar teklif ediyormuş" efsaneleri pek yaşatmazlar dünyaya apış arasından bakanlara. Her ne kadar bir gecelik ilişki için meydanlara çıkılsa da unutulmaması gereken bir şey var ki, o da şu "be adam sen çakmak istediğin kıza ya aşık olup, delice bağlanırsan?" ee gönül bu ve ot bok ilişkisini bilmiyor muyuz biz. O zaman ne diyeceksin bu kıza, haykıracak mısın "sadece bana ver!" diye. Bence çok ağlarsın sen, yazık ulan.
ziyadesiyle leziz bir anlatım bozukluğu içeren sözlükte benzerlerinin çok olduğu banal bir önermedir.
doğrusu için;
(bkz: türk kızlarına bok atıp sonra onların (türk kızlarının) peşinden koşan mal)
türk erkeklerinin %80idir diyebiliriz, yok türk kızının şusu kötü busu çirkin der durur ama bi tane taş gibi yabancıyla çıktığı da görülmemiştir. hayır bu tecrübe nerden geldi diye sorarlar adama yani.
Özellikle yurt dışına çıkan insanlarda durumdan kaçamadığı ve kabüllendiğini gösteren durumdur.
(bkz: afiyetle yediği yemeğe sonradan bok atan mal)
ülkemiz sınırlarında her metrekareye minimum dört tane düşen türk erkeği güruhudur.