bugün

başını cinconların çektiği ve tüm bukalemunspor luların da sorgusuz sualsiz peşine takılarak gerçekleştirdikleri eylemdir. bu uğurda dış güçlere yardım ve yaltaklık yapmakta bile beis görmezler. gerçi şirretlikleriyle onlara bile yaka silktirip, sonunda bsgçk dedirterek ne haliniz varsa kendiniz görün lafını çektirdiler.

sanırım çaresiz kalan fener de sonunda 7 aralık 2011 de cinconlulara bir kemik atmak zorunda kaldı. sen de, ben de, herkes de biliyor ki o sahaya çıkan gerçek fenerin çeyreği değildi. o yüzden hala türkiyenin en büyük takımını sırf mahalle dedikoduları üzerinden küme düşürmek için bir yerlerini yırtıp duruyor.
(bkz: sırf aziz yıldırım'ı şikeden kurtarmak için yasa çıkarmak)
(bkz: aziz yıldırım'ı hapisten çıkarmak için yasa çıkarmak)
(bkz: aziz in fedaisi)
(bkz: aziz yıldırım ve yandaşları)
(bkz: türk futbolunun ağzına sıçan aziz yıldırım)
(bkz: türk futbolunun düşüş sebebi aziz yıldırım)

şeklinde nice başlıklarla cevap verilebilinecek olan durumdur. Aynı şekilde bir istanbul büyükşehir belediyespor taraftarı da çıkıp da "ibb'yi yenmek için 2 futbolcusunu göz altına almak" diye başlık açsa son derece haklı olur. Zaten dolandırıcıları , katilleri , hırsızları da sırf karakollarda , adliyelerde , hapishanelerde kalabalık olsun diye tutukluyorlar. Böylece polislere yapıcak iş çıkıyor falan yani.
avrupa şike dolandırıcılık kapsamında yargılanırken, türkiyede terör suçu olarak yargılanmasını dahi az bulacak kadar gözü dönmüş olmaktır.
derbide sahadan ezilerek ayrılanların gururuna yediremeyişidir. e amk ibneleri cimbom çakmadan önce lider siz değil miydiniz? her maçtan sonra bu da mı şike demiyor muydunuz? dün bursa'yı yenmediniz mi? cimbom gelip kanırtınca mı şikeden moraliniz bozuldu? o derbiyi daha da anlamlı kılan işte fenevli eziklerin böyle çaresiz duruma düşüp bahane üretmeleridir.
(bkz: gfb grubunun aziz yıldırım açıklaması)
duruma uygun fıkra:

kadının biri göl kıyısına balık tutmaya gitmiş. bakmış ki balık tutmak yasaktır tabelası var. madem geldim kitap okuyayim bari demiş. oraya gelen görevli hanımefendi size ceza kesecem demiş. tabi kadın itiraz etmiş ben balık tutmuyordum demiş. görevliş de madem ki oltanız, malzemeniz var, demek ki balık tutmaya geldiniz demiş. kadın da öyleyse ben de sizin bana tecavüz ettiğinizi söyleyeceğim demiş. görevli nasıl olur, size dokunmadım bile demiş. kadın da sizin de tecavüz etmek için ekipmanınız var. öyleyse tecavüz etmeye geldiniz demiş.
Zor günler geçiren büyük Fenerbahçe camiasının bir kısmının inanacak, tutunacak bir dal aramak adına kendisini bağladığı gülünesi ve çocukça dayanaktır. Çoğu fenerlinin bile inanmakta güçlük çektiği safsatadır.