bugün

Sesini bile duymadim o derece.
Ciddiyim .
Bazen nasil yasiyor boyle diye dusundugum oluyordu.
sene sonuna doğru samimi olmaya başlarlar ki,
okul biter.
Özendiğim ibnelerdir. Bir iki kere kimseyle konusmadan durmayi denedim ama olmuyor amk cidden büyük başarı vallahi bravo.
En çok şasırdığım insan tipi. Lan biz derste konusmamak için kendimizi zor tutuyoz peki sen? Ölümüne konuşmuyon be gulum. Bide o ders notlarını ver bize öptüm by.
halk arasında odun denilen insan tipidir. iletişim kurmayan toplumla kaynaşamayan ruhsuz insandır. Ot gibi gelir ot gibi gider.
utangaç, içine kapanık, öz güveni az insan.
En ön sırada oturup dersten ve hocalara yalakalıktan başka bir amacı olmayan ve işine yaramayacak sefil öğrenci arkadaşlarına tenezzül etmeyen insandır kendileri.
Ilkokul da bendim. Fazla iyi niyetlidir. Belki de.
Konusmaya useniyordur belki de.
kendime gore arkadas bulamadigim icin ben de oyle olmakla birlikte pc isi dusenin kankasi olan karakter ve tipleme benim. format atilcak,uydu ayarlancak atsizuluturk kos hemen.kisaca o benim gibi.
enrtylere bakılırsa baya bi kıskanılan insandır.
Aslında asıl cevher onlardadır. Tüm sınıf tarafından dışlanırlar. Sakın kırmayın onları.
sınıfta yangın çıksa, sınıftan en son çıkacak olan insan tipleridir.
bizim sınıftada var lan bunlardan.
sarışın diş telli tatlı bi hatun. iç kimseyle bi selamı bi merhabası yok. genelde ders başladıktan 10 dk sonra gelip,gözlerini yere dikip en kenardan yürüyo o kadar kenardanki kolunu duvara sürttürerek hatta siz düşünün.
garip olur bu tipler gizemli bi havaları vardır.
yok lan havasi siktim yabanisi sanki insan yiyoruz amk.
Daha olayların içine girememiş çekingen kişidir. Bir kaç zaman sonra düzelecektir.
(bkz: aa bu benim lan)
çok üşeniyorum lan tanışmaya. olur da bi harekette bulunursam ve karşımdaki malın önde gideni çıkarsa sarfettiğim efora yanarım. skimde de değil kimsenin hayatı. he dezavantajı şu ki canın sıkılıyor bazı bazı. siz olmayın gene öyle.
Buyrun benim.
Kolay kolay kimseyle kaynasamayan, veya içinde bulunduğu ortamı sevmemiş sanal ortamlara alışmış reel hayatta uyum sorunu yaşayan tiplerdir.
içinde bulunduğum insan güruhu. Konusmaya calıştığımda duymazdan gelirler hep. Sen kimsin yerini bil ayağı çekerler genelde. Beni sevmeyeni bende sevmem der yerimde sessizce dururum. Konuşupta alay konusu olacağıma konuşmam daha iyi.
aynı ben. lisedeyken her gün okula tek gidip gelirdim. bizim okuldan kimseyle çok yakın bir arkadaşlığımız olmadı. otobüslerde bizim okuldan 5 6 kişiyi birlikte görünce imrenirdim hep. ama benim hayallerim bambaşkaydı...
Genelde toplu sinif kacislarinda kacmayan ve sonu husranla biten ogrencidir.
toplu sınıf kacıslarını başlatıp en önde kaçandır ama pek kimseyle konuşmaz. iyi biliyorum çünkü o bendim.
kendini cool sanan ama aslında dışarıdan asosyal görünen liseli öğrenci tipi. konuş kaynaş sosyal ol. daha cool görünürsün emin ol.
Asla erişemediğim duygu hep 3-4 tane piç arkadaş grubumuz olurdu.
(bkz: çalışkan ahmet)
ya yalnız kurt havalarındadır ya da hakiki yalnız kurttur.
güncel Önemli Başlıklar