bugün

Sınav kağıtlarının (her ne kadar kurşun kalemle yazılıyor olsa da) resmi evrak olduğu düşünüldüğünde yazılması pek tavsiye olmayan nottur.
'Hocam elektrikler kesildi, çalışamadım kot pantolonunuz iz yapan popo izini annem ütülemek istiyormuş neyse saygılar hocam.'
ilkokulda çokça yazdığım notlardır. resmi evrakın üzerine ne diye hocam çooq zoor yhha yazarsın ki sen. çocukluk hevesi..
ilkokulda din kültürü sınavında kağıdın sağ üst köşesine "bismillahirrahmanirrahim" yazmak.
yazılmaması gereken notlardır.

vizelerde hoca kağıdın en altına "başarılar arkadaşlar * " yazmış. bir arkadaş not olarak "ne başarısı hocam, sorular çok zordu * :P" diye not düşmüş. hoca derste okuyup herkese rezil etmişti elemanı.
-lisede genellikle yaptığım şey- ad-soyad-sınıf-no yazan yere bir de "takım: galatasaray" yazmak.

not: fanatik fener li hocalarıma yazmıyordum tabi.
(bkz: risk budur) *
hocam bugün çok şık giyinmişsiniz.
Not; 45 verseniz yeter hocam.
"hocam saçmaladığımın ve yazımın kötü olduğunun farkındayım ama iki haftadır çok hastaydım, çalışamadım. "

türk edebiyatı dersi final sınavıydı. tek soruluk kompozisyon sorusuna ne yazdığımı ben bile bilmiyorum ama bu hocamın hoşgörüsü ve bu not sayesinde notum 85 gelmişti.
Tanrıdan af dilenir gibi hocadan not istenir , gurursuzlukta tavan yapılır .
hocam şairi verseniz akımı kesin çıkarırdım da böyle olmadı kusura bakmayın.
hocam bugünlerde depresyondayım da kusura bakmayın. *
cep telefonu numarasıdır. ah bir arasaydın hoca... ah bir arasaydın.
Hoca benden bu kadar gerisi sana kalmış.
en alta başarılar yazan hocaya kolaysa başına gelsin yada Allah razı olsun yazmak.
güncel Önemli Başlıklar