bugün

aşk acısı çeken delikanlımızın balkonunda düşerse ;
-sütyenim balkonunuza düştü verir misiniz ?

+yeter ki sütyen düşsün bacım , gönüllere aşk acısı düşmesin gibi konusmaları yptıracak olaydır.
sütyeni düşen bayan biraz utangaç olabilir tabi. bu durumda kendi çabalarıyla almaya çalışır genç bağyan. aşağıdaki balkona atlamaya çalışırken kendisi de yere düşebilir. eğer şanslıysanız,düşerken külodunu falan da görebilirsiniz. onun için vermemek lazım sütyeni. hatta düşürmeseydin diyip, daha da gaza getirmek lazım. mm, neyse, çok ateşli oldu. kötü örnek teşkil etmeyelim çocuklara.
en iyisi vermektir.verirken gözler yere bakacak ama, sırıtmayacaksın suratına bakıp da, yanlış anlaşılabilir.
önce bir düşünmek gerekir o sütyenin bu balkona bir insan eli değmeden düşme ihtimali nedir? akla gelen ihtimal düşükse fazla düşünmeye gerek yok.*
+ sütyenim balkonunuza düştü verir misin
- getirdim abi buyur.
+ sağolasın yiğenim
- aabi hayırdır sütyen falan ?
+ uzun hikaye yiğenim. bekar mısın sen ?
yalan söylemiş komşu olabilir. bakalım, sütyen onun mu lan? ya başkasınınsa? giyip göstersin bakalım, memelerine uyacak mı?
+ sütyenim balkonunuza düştü verir misin?
- biraz daha bekleseniz kalkmak üzereydi, ucuna takıp uzatacaktım yine balkondan!
-sütyenim balkonunuza düştü verir misiniz?
+benim yükseklik korkum var, siz alabilirsiniz.

gerisi sana kalmış.
en asil duygunun zerrin egeliler' idir.

(bkz: zerrin egeliler)
-gir içeri. hangisi seninse seç al. bıktım senin gibi insanlardan.
(bkz: her film mutlu sonla bitmez)
*
-düşmedi o bizim kamil çekmiş aşağı. siz sanmış zükeceğimiş ama boş sütyen gelmiş onu züküyo içerde.
- sütyenim balkonuna düştü verir misin komşucuğum?

+ benim de geçen gün prezervatifim sizin balkona kaçmış, onu da bir zahmet sepetle yollasanız?

- aaaaa sapıkkk!

+ ayrıca bu sütyen değil, bildiğin paçalı don!
tiksinç insan seni! he unutmadan; koca kıçını kaldır gel de, kendin al!
+biz de onu paraşüt sanıp hava kuvvetlerini aradık.
boxerınızı onun balkonuna atıp komşu ilişkilerinizin doruk noktasını yaşayacağınız komşudur. hep ilk adımı karşı taraftan beklememek gerekir. bigün onun sütyeni düşer, ertesi gün sizin kilodunuz, daha sonraki gün onun tangası derken komşuluk ilişkisi istenilen kıvama gelir.

peki böyle bir ilişki için komşu komşunun sütyenine muhtaç mıdır? ya kadın sütyen kullanmıyorsa ilişki nasıl istenilen kıvama gelir. lan sütyende kullanmıyosa çabuk gelir bee gibi bi fikirde geliyo insanın aklına. ee benim aklıma böyle bişe geliyosa şimdi bunu okuyanın aklına da bunları yazan yazarın abazan olduğu, zor günler geçirdiği gelir mi?

evet muhtemelen.

peki böyle bir ilişki için komşu komşunun sütyenine muhtaçsa, aynı ilişkinin yazarlar arasında olabileceği düşünüldüğünde ön ayak olması babında yazar yazarın neyine muhtaçtır?

-sütyen?? çok zor

msnden titreşim gelse? olabilir belki.. çok yalnızım sözlük * *
böyle bir konu başlığı altında böyle boşalmak istemezdim ama oldu. zaten erkende boşalıyorum biliyomusunuz.*

böyle konu başlığı görünce dayanamıyorum. n'apiyim..

(bkz: böyle göte böyle yarrah)
alt komşu kadınsa
+memenin takkesine bile sahip çıkamıyosun sen nasıl kadınsın
-pardon ablacım bilerek olmadı
+sus konuşma rospikk kadın al bunu git
+sağol ab..
*paat
kapı kapanır. Çünkkü üst kat komşu 85 beden dolgun göğüslere alt komşuysa 75 beden sarkık göğüslere sahiptir. çekemez bu durumu tabi. normaldir binnaayyen.
-sütyen mi ? hangi sütyen ? ben görmedim !! bizim balkona mı düşmüş ? ne zaman düşmüş ? dünmü düşmüş ?
bu sorular heyecanlı ve arka arkaya geldiyse o sütyen bulunsada artık pek bir hayır gelmez.
sütyenini mandalsız asan komşudur.
imdat çekici kullanılası komşudur.
hayalleri süsleyen komşudur. ulan o südyeni üst komşu istemeden önce bulan herkes kesin bi inceler eminim yani.

-oha kaç lan bu 100 mü? lan osman üst katı ineğe kiralamışlar heralde baksana şuna.
-muhahhahaha

düşünürsün yani. elinde değil çünkü.

-bu ne lan limon kadar memeleri varmış.. dışardan bakınca taş duruyo hatun ama şuraya bak yarım limon burda yarım limon burda.

diye de düşünebilir. katlayıp kenara koyan ya da aldığı gibi üst katın zilini çalan adam yoktur dünyada. inanmıyorum ben.

-pardon südyenim sizin balkona düştü ama zahmet olmazsa...
-evet 1 saniye getireyim...
-aa bu ne içi dolu? kısır mı bu?
-biz anadan böyle gördük, tabak boş dönmez bizde.
-salak südyen lan bu!
-tabak kadar göğsün var ben napim lan?
- sütyenim balkonunuza düştü komşum verir misiniz ?
+ anaaaa, sütyen miydi o. ben de balkona bir paraşütçü indi sandım dı.
- edepsiz !
-sütyenim balkonunuza düştü verir misin?
-balkonunuza düştü dedikten sonra samimiyeti ilerletip verir misin dediniz.
-hayır ben demedim başlık öyle açılmış.
-pekala yapmayın böyle hatalar bana. titizim ben.
çamaşırım balkonunuza düştü müsaadenizle alabilir miyim der ve içeri alırsınız ve gelişmeler olaylar. * *
+ sütyenim balkonunuza düştü verirmisin yoky ?
- tabi ki.
(kısa bir aradan sonra)
- 3 tane var hangisi sizin ?
+ aa! diğerleri kimin ?
- hemen bakayım, bu 75 beden 5. kat aysel hanım sanırım. bu da 80 beden 6. kat ebru hanımın olmalı, işte bu da muhtemelen sizin ki.
+ teşekkür ederim. ?!'^!?'%!'
- iyi günler ...
yakında beynim balkonunuza düştü verir misiniz demesi muhtemel kadın kişisi.
gece gece belasını arıyordur. evet.
şayet bu komşu alt komşu ise kafada şimşekler çakmalıdır.