bugün

(bkz: sütyensiz halini görmeden bir kadınla evlenmeyin)
bizim mahallede vardı böyle bi teyze. aynı zamanda kışın atkı falan da takmazdı. dolardı boynuna oooh.. mis..
mesela 70 yaşındaki kadın olabilir. herkesten sütyen takmasını bekleyemezsiniz.
bıngıl bıngıl kadındır. hoptiri hoptiri hoplatırak gezer, götünü de kıvırtır. karşılaşmışsan gelde ereksiyona girme. hadi bi girme. uşş. asdljadasldlsdka
evinde oturan kadın olabilir.
ya da sütyen takılamayacak bir elbise giymiştir. mesela sırtı yanı yunu her tarafı açıktır sütyen takmaz sorun çıkarırsınız, öyle bir elbisenin altına takar bu sefer de yok efendim görünüyormuş diye sorun çıkarırsınız.
size de elalemin memesinden, sütyeninden. göz zevkini mi bozuyor, kafanı başka tarafa çeviriver.

not: milletin memelerini sütyenini falan dikizleyen yazar(cık)ların hoşuna gitmeyecek, eksileyin canım elinizi korkak alıştırmayın.
Birkaç sene sonra göğüsleri karnına inecek kadındır.
sütyen kullanmayan kadın diyince aklıma ilk gelen tilledim haaa diyerek ortalıkta dolaşan bir dilber hala tiplemesi.dolayısıyla seksimi yoksa derhal gaçmalımı siz karar verin derim ben.
her hava koşulunda hizmete hazır kadındır.
göğüsleri sarkmamış ve orantılı ise bide üstü ıslanırsa olay yaratır.
ufak göğüslere sahip kadın olabilmesi durumunda sütyen kullanmayan kadındır.
(bkz: saba tümer)
hafif bir esinti veya sıcaklık düşüşünde göğüslerinin ben burdayım diye bağıracağı sahiplerine baş kaldıracağı kadındır.
göğüslerine güvenen kadındır. karşıcinse: "göğüslerim hala diri, ölmedik" mesajı vermek istiyor olabilir.
(bkz: tuğba özay)
gençse bir problem olmayan fakat yaşlıyşa çok kötü görünen kadındır.
seamless lycra atlet kullanan dişidir.
vücudu iyiyse eğer hayran bırakır.

(bkz: bomba bomba nokta kom)
mini etek giydiğinde travesti izlenimi yaratma olasılığı yüksek kadınlar.***
(bkz: göğüslerine basıp düşen kadın)
(bkz: allah korusun)
(bkz: yer çekimine dikkat)
(bkz: küçük memeli kadın)
Serbest Atış takılıyordur. Evet.
Memeleri kocaman, dik ve sexy olan taş kere taş kadınovski.
sevişen kadındır. sevişirken niye kullansın lan?