bugün

açık ve net bir hatadır.

gün gibi ortadadır.

boy uzatıyor diyorlar ama ineklerin boyu 1 metreyi geçmiyor. ne iş?
ineklerin süt içmemesinden, sadece süt üretmesinden kaynaklanan durumdur.
hosteslerin boyu uzundur. demek oluyor ki sütte hata yoktur.
(bkz: vah vah)
ırsıdir efenim süt falan yalandır. yararı vardır elbet kemikleri sağlam olur ama boy biraz zor.
(bkz: süt içmeyin inek yiyin)
bırakında buna mantıkçılar, felsefeciler değilde sağlıkçılar karar versin ve açıklasın.
ineklerin kendi kendilerine anal yapamamalarından kaynaklıdır. alttan 2-3 kaburga aldırdık mı bu iş tamamdır.
ineklerin süt içmeyip süt üretmesiyle alakalı ola bilir bence; bal ömrü uzatır ama arılar hep ölüyo nedense?
süt içen / emen her canlının, kendi cinsinin boy ortalamasına göre uzayacağını belirten bir bilgi olduğu için, "var olmayan" mantık hatasıdır.
süt içen ve içemeyen iki yavrunun büyümesini kıyasladığınızda büyümenin farkını görürsünüz.
...
şaşkın edit:
bunu niye eksiledin ki?
süt emen ve emmeyen memelileri bilirim ben, çünkü veterinerim.
seni de bir kontrol etmemi ister misin?
ineklerin insan olmamasından dolayı kaynaklanan bi olay olması da muhtemel garip teori.
d vitaminin tek kaynağı güneş olduğundan çayırda yayılamayan çiftlik ineklerinin boyunun uzamamasından kaynaklanan algılama hatası.
ineğin sütü içtiğini düşünmek mi daha büyük bir mantık hatasıdır, yoksa boyunuun 1 metreyi geçmemesi mi?
süt akış yönünden kaynaklanan durumdur. insanlarda süt, dikey ilerlediğinden boy uzar, ineklerde yatay pozisyonda ilerlediğinden en uzar. yani süt her türlü uzatır.**
ot yiyerek zayıflamadaki gibidir ineklerde ot yiyor ama hiç zayıf inek yok .
yap-boz oyunlarının sahip olduğunun aynısıdır. bunlar zeka oyunlarıdır, herkes illa ki yap-boz parçaları birleştmiştir ama halen aynşitayn ayarında bi bilim adamı çıkmamıştır.
örnekten de anladığımız kadarıyla öküzlerin dilini uzatıp beynini küçültüyor.
keşke duymasaydım bunu. gerçekten üzüldüm lan. adam ineklerin süt içtiğini iddia ediyor ve biz bu adamla aynı yerde yazıyoruz, muhatap alıyoruz yani biz bu adamı.
inanılır gibi değil, şok oldum.
inekler eğer arka ayaklarının üzerinde durursa, uzun boy nasıl olurmuş görürsün.
ayrıca inek ot yer, süt ana besini değildir.
ağızdan renkli girip memeden beyaz çıkmasıdır.
zürafa da süt içiyor.
inek de süt veriyor annemiz de o zaman ann.. olamaz ya bir yerlerde bir mantık hatası var.

bunu yapmıcaktın baboli. bak yazık ettin kendine.
süt boy uzatmaz, boy uzaması %90 genetiktir, süt sadece kemikleri geliştirir, güçlendirir. belki çok az boy uzatabilir. düşünsenize günde 1 kilo süt içiyorsunuz, boyunuz 4 metre falan olur.
"peki ya anne sütü?" derim o zaman. *