bugün

kürtleri aşağılayınca bir şey yaptığını sanan büyük ihtimalle adama bile benzemeyen faşist dangalaklardır bu tür faşist dangalakların insanlıkla bile uzaktan yakından alakaları yoktur.
kendilerinde olan ancak kabullenemedikleri negatif özellikleri kürtlere yığmaya çalışan ve muhtemelen bir kürt bile tanımamış kendini birşey sanan at kafası dangalağın tekidir.herşeyden önce insan ol karakter sahibi ol sonra ne bok yersen ye.
Ben düşmanımı bile eleştirirken aşağılamam.
inektir.empati güzel şey aşağılamak elbette kötü fakat neden bu insanlar yunanlıları bu kadar aşağılamıyorlar ? yada türkiyedeki diğer etnik gurupları mesela rumları lazları çerkesleri arnavudu makedonu ? diye sordurtur adama.cevaptan önce tabiki bir insanı seçimini yapamayacağı ırkı rengi yüzünden aşağılamak gerçekten kötü bir davranıştır.doğru o konuda mutabığız.ama kardeşim sen adamın 20 yaşındaki çocuklarını öldürüyorsan iç karışıklık çıkarıyorsan kaçakçılık yapıp ülkeye koca bir kambur oluyorsan vergiye karşı çıkıyorsan üstüne bu katilleri kendi temsilcin olarak görüyorsan onlara destek veriyorsan hülasa sen yediğin tasa sıçıyorsan sana terörist de derler kekoda derler kusura bakma.senin aldığın can karşılığında senin gözyumdukların karşılığında canı yananında feryat etmeye canını yakana sövmeye sonuna kadar hakkı vardır.diyosun ki herkesi genelleyemezsin haklısın zaten güzel kardeşim benim vergisini veren vatanına bağlı kürtlere işinde gücünde olan kürtlere anadilini sadece ihtiyacı olduğu için kullanan ikilik çıkarmak için sağda solda bağıra çağıra propoganda yaparcasına değil anasıyla konuşan kürde kürdüm ama bu vatana canım feda olsun diyen kürde sonuna kadar saygım var vefası nedeniylede sevgim vardır.ama molotof atanla molotofu bana savunan , kaçakçılık yapanla bana kaçakçılığı savunan dağa çıkanla dağa çıkan iti bana saavunan hümanist nedenler sunan ibneler gözümde aynıdır.bölücülüğün fesat çıkarmanın fiili fikriyatı ayrı tutulamaz.düşman bile daha şerefli bu etnik kürtlerden çünkü safı belli yapacağı belli şartlar belli.ama işte münafıkla mücadele edilemiyor.sana görünüşte çok vatanperver olan tip hasıraltından bölücülük yapıyorsa ben münafık derim ona arkadaş.türkiye bak üstüne basa basa söylüyorum türkiye büyük millet meclisinde pkklı vekiller (benim vekilim değil)alenen türkiye meclisinde türkiyeye sövüyor.benim önerim şu kardeşim gelin şu işi bitirelim inceldiği yerden kopsun.mahşer alanı gibi toplanalım ortada konya ovasında türkiye sevenler türkiye vatandaşı olmaktan gurur duyanlar batı bloğuna kürtçüler pkkcı düşünenler doğu bloğuna geçsin.o gün sadece safları belli edelim.sonra temsilci seçelim her iki guruptanda. bizde bıktık artık kambur gibi sizi taşımaktan işsiz kaldık fakir kaldık sayenizde.sizde çok ezildiniz madem toprak mı istiyorsun t.c den .ozaman istediğin toprak için erkekçe mertçe savaş faşist türklerle t.c ile dost düşman netleşsin herkes yoluna baksın.ama tabi bu imkansız çünkü arkadan vurmak sizin ritüeliniz olmuz.yüze dost kalbi hain olmak karakteriniz olmuş.pkklı gavatları savunup bana burada özgürlük dersi kimse vermesin.ayrıca özgürlük dediğimiz şey ekmeğini yediğimiz vatana sövme hakkını bizlere vermez.hiç bir ülke en demokratından en radikaline türkiyedeki kafanın hiç bir benzeri yoktur.katalanlar dahil bu kadar kudurmamışlardır.faşist yada kafatasçı ırkçı bir insan değilim.vatana ihanete tehammülü olmayan biriyim sadece.ayrıca hiç bir başlıkta genelleyici kürt aşağılaması yapmışta değilim.

not: bu arada ben pkklı cicişlere asla gavat demedim kavas dedim kavas.çarpıtmayın lütfen.

edit:eksiler gelmeye başladı doğru yoldasın oğlum ali.neye bozuldun la kalleşe mi ? mertçe savaşalım dememe mi ? belkide kavasa bozuldun he mi.
sürekli türk aşağılayan kişiler karşısında gelişmiş bir tepkidir.
Askerde intikal esnasında geçtiği yerlerde bahsi geçen halktan bırakın bir selamı bir bardak su görmeyen adamın haklı olarak yaptığıdır.
barış istediği için aşağılıyordur.
(bkz: kürt bey lütfen)
çok haklı bir başlık olmuş. sen dışlarsan tepki verirler tabi.