bugün

allahım ne kadar gıcık ya. her lafına sinir olan bir ben miyim? bir tür zat.
Bu adam nasıl olurda iç işleri bakanım olan adam olur dedirtecek şahsiyet.
Şu anda Habertürk'te telefon hattındadır. Nagehan Alçı'ya sallamaktadır. imamoğlu kazandıktan sonra kadına şiddetin, doktora şiddetin artacağını söylemiştir.

Ayrıca Ordu Valisine yine sahip çıkmıştır. Sahip çıksın, tamam. Ama, zamanında kendi vatandaşına "gavat" demiş olan bir valiye (bkz: hüseyin avni coş) de güzel sahip çıkmışlardı.

Bu tezatlığı, valiye hakaret iddiaları zamanında bir entry'mde yazmıştım.

Yiyin birbirinizi.
An itibariyle valiye it diyen biri belediye başkanı olduysa, gelecekte bizi kadına şiddet, doktora.şiddet bekliyor demektir diye bir cümle. Kurdu. Kafada Nereden nasıl bağlantı Kurduysa artık.
20 yıldır doktorlar öldürülüyor, 1 kez çıkıp konuşmadı ve öldürenlere ödül verir gibi cezaevinden çıkardı.

şimdi boş boş konuşuyor, yemezler sülo, köyüne dön.
çalınan pyları yakalayabilmiş mi acaba ?
dosta korku, düşmana güven veren biri.

bir chp seçmeni olarak umarım hep akp'de kalır demek istiyorum. hep akp'de görmek istediğimiz biri. *
Vatandaşa öküz diyen milletvekiline neden bir kelime edemiyor?
Vatandaşa gavat diyen vali için neden bir kelime edemiyor?
AKP'ye oy atmayan insanlara demediğini bırakmayanlara, bu devletin kurucularına ağıza alınmayacak sözleri söyleyenlere bir kelime edemeyen insan.

Olmayan söylenmeyen bir söz için bu kadar devlet ciddiyetine sığmayan davranış söylem içinde nasıl olabilir bir iç işleri bakanı şaşırmamak el de değil.
Siyaseten bahçeliden sonra en bitik tip.
terör sevici seloyu sevindireceksiniz diye üzdüğünüz sülo'dur.

benzetme amaçlıdır.
Osman Öcalan'ın arandığına dair bilgi/belge var mı? içişleri Bakanlığı veya Terörden Arananlar listesinde yer almıyor?
Bir an icin hilary abla trump'un memelerini meydana çıkardı şeklinde okuduğum soylu.
Süleyman sen misin?
ekrem'in zaferinde pay sahibi olandır. mansur'un da tabii ki.
hangi şampuan markasını kullandığı merak edilen bakan.
imamoğlunu tebrik edeceğine hala tehdit ediyor. bu adam kendini ne sanıyor acaba.
Dünyaya 3 süleyman geldi, biri put yıktı diğeri put dikti.

Bize kalan süleyman da kula kulluk etti.
bir eldeki parmak sayısı milyon nüfuslu suriyelilerle onlarca milyon nüfuslu t.c. vatandaşlarını karşılaştırarak, suriyelilerde daha az suçtan takip başlatıldığını dile getirerek apaçık bu milletin halihazırda çok da yüksek olmayan zekasıyla dalga geçen hiçişleri boşbakanı.
Bize "bakan" değil, "gören" lazım diye boşuna dememekteyiz.
bu vatanın teminatı olan binlerce vatansever türk evladından biri.

Kurt eniği ta ezelden kurt olur
adım attığı yer ona yurt olur!
Gözü pek, cengaver bakanımız.

Suriyelileri bizden çok seviyor ama olsun vardır bildiği.
15 temmuzda beylik silahıyla çarpışarak ülkeyi bugünlere kavuşturan kahraman bakanımız.
Adam gibi adammm.
şerefli bir Türk evladı.
5 milyona yakın Suriyeli ülkenin anasını beklerken, şimdiye kadar hiç bir mevzuya karışmamış, ekmeğinin peşinde Saat satan zencilere sataşacak kadar çapsız bir iç işleri bakanıdır.
kral anlık yargı dağıtıyor. "başkanların televizyon röportajları ortada, demeçler ortada, belediye içerisine yaptıkları ortada, pkk ya giden yardım ortada, ben bunları görevden almayayım da ne yapayım?"

haksız mı bakan? şimdi milliyetçi damarı ağır bastığı için bakana hakaret eden sözde hümanist kominist pkk lılar gelmeden gideyim ben.