bugün

Acı gerçektir.

Sözlük daha iki lafı bir araya getiremeyen çocukla dolu. Oğlum büyüyüp gelin lan biraz.
Aynen ha. 14 yaşındaki çocuk 12 yaşındaki çocuğa kızıp çoluk 'çocuk kaynıyor burası yaaa' diyor ya o kısma da çok güldüm ben.
Liseli Ergenlerin dolmasından ileri gelen durum.
Ortalık iyice kreşe döndü amk. Evet.
Evet katılıyorum ;
yok yazarın eli, yok tırnağı, yok gözü, yok bilmem neyi.....
bu ne yaww bayıyor bence böyle şeyler
(bkz: sözlüğü ciddiye almama nedenleri)
(bkz: akıl yaşta değil baştadır)
bir gerçek. dua edin buradayım ki sözlüğün yaş ve entelektüel seviyesinde bariz bir artış oluyor.
Sözlüğe başladığımda 17 yaşındaydım. Ne olmuş yani?
Kendisi bi' yaşa geldikten sonra, yaşı küçük olanları aşağılayanları anlayamıyorum. Bazıları 30 yaşındakilerden daha iyi yazıyor.
Yürüyün gençler. Ben sizi tutuyorum.
bence bunu sorun edecek kadar olgun olduğunu düşünen bir adamın çoluğun çocuğun takıldığı yerde takılmaması lazım.

hem sözlükten çıkmıyorsunuz hem de sürekli bir ergen, çoluk çocuk, ben 40'ıma merdiven dayadım muhabbetleri. komik oluyor.
sosyal medya platformları herkese açıktır lakin içinde bulunduğu ortamı eleştirip eleştirmeme hakkı da herkeste mevcuttur. o nedenle işine geldi mi babası yasında adama ahkam kesen at yarraklarının begenmiyorsanız durmayın aynı ortamda gibi eleştiriler yapması biraz komik. biz çocukken de düzgün yazıyorduk sen siktir git bir zahmet sorun sende demek ki.
Yaşlılar sözlüğü terketsin bence bir işe yaradıgınız yok zaten.
niye dışlıyorsunuz 15 yaşında bir yazar olarak sitem ediyor esefle kınıyorum. yanlız biraz ahlakım bozuluyor gibi ama bilgi içerikli entryler için değer.
bir tespit.

fakat yaşlara takılmanın pek gereği yok. yaşı küçük olup saatlerce her konudan konuşabileceğiniz insanlar olduğu gibi, yaşı büyük olup saçmalamaktan başka şey yapamayan bir sürü insan var. aklın başta olması yeterli bana kalırsa.
Fokur fokur kaynıyorlar efendim durduramıyoruz. Bir de testosteron kokusu yayıyorlar tüm sözlüğe! Yapacak bir şey yok alışıyor bir süre sonra insan bu kasık kokusuna. Bu işler böyle...
sözlüğün 100 derece olduğunu gösterir...