bugün

yazarların birbirlerini küçümsemek suretiyle yaptıkları eylemdir.

sen kemalistsin, sen şakirtsin, sen nurcusun, sen zartsın sen zurtsun. bunları yapmak iyi bir bilgi paylaşımı yerine boş bilgiler aşılamaktan başka birşey sağlamıyor. trollerde bu yüzden doğuyor, şakirtlerde bu yüzden doğuyor, kemalistlerde bu yüzden doğuyor. hepimiz insanız kardeşim, her insan hata yapar önemli olan kötü sert bir dille değil doğru düzgün bir açıklama yaparak, hatalı kişinin kalbini kırmadan hataları düzeltebilmek. Eğer daha fazla sözlük ergen doldu, trol doldu demek istemiyorsanız bu eylemi biran önce hayata geçirmeliyiz diyorum. saygılar.

(bkz: hepimiz kardeşiz)

edit: modlardan da isteğim lütfen biraz seçiçi olsunlar. uludağda herkes çok kolay yazar olabiliyor. mesela ben 10 tane entry girdikten sonra 1 hafta için direk yazar oldum. bu şekilde burayı herkes bir sosyal paylaşım sitesi gibi görüyor. misal bir facebook gibi çoğunluk kendini kanıtlamaya çalışıyor. başlıklar yok ateistler kedi kesmez, yok şakirtlerin özellikleri, yok kemalistler şunu yer vs. vs. saçma sapan başlıklarla doluyor. kaliteyi düşüren en büyük etkenler bunlar.
(bkz: sosyal demokratın çırpınışları)
gereksiz insanların gereksizce yaptığı durumdur. madem buraya yazar olarak geldik, o zaman okuduğumuz geri zekalı gazetelerdeki köşe yazarları gibi ona buna bok atarak bu yazma işlemini gerçekleştirelim mantığındadırlar. biri girer ateistler şöyle aptaldır der, öteki girer şakirtler böyle beyinsizdir der. ama allah için bu arkadaşların daha herhangi bir konuda bilgi paylaşımı yaptığı görülmemiştir. sol frame'nin kirlenmesine neden olur, bilgi paylaşımı için giren arkadaşların sözlükten soğumalarına neden olur, kısacası kendi gereksiz hayatları yüzünden başka insanların yapacakları güzelliklere de mani olurlar. lütfen arkadaşlar. artık daha çok bilgi içerikli entrilerle topluma faydalı olmaya çalışalım.
sözlükteki akşam ve geceleri dönen siyaseti, siyasi partiler görse hassktir deyip, yazarları partilerine katabilecek hatta milletvekili dahi gösterebilecekleri tahminimdir..