bugün

Şaka maka dikkat çekilmesi gereken gerçek. Daha karakteri oturmamış, fiziksel gelişimini tamamlamamış, sakalı bile çıkmamış velet kaynıyor sözlük. Gerçi 25 bile küçük ama; 18-19 yaşında olduklarını beyan eden yazarlar görüyorum, yapmayın lan.

Edit: 19 yaşındayım her şeyi yapıyorum, 18 yaşındayım istediğim her şeyi yapabilirim yazanların cümlelerinden ne denli ergenlik aktığını herkes görüyordur umarım ahaha.
tabii canım 19 yaşında sokakta saklambaç oynayıp enes batur izliyorum. bu ne saçma başlık yahu?
görsel
Acı gerçektir.
sözlükteki bu veletler 25 yaş altı olduğu için değil bunlar 50 de de olsalar değişmezler neden 25 altı diyorsun be?
Öyle ama öyle öyle şimdi.
18 yaş üstü seçme ve seçilme hakkına sahipse sözlükte fink atma hakkına da sahiptir.
ha ben 60 lıklardanım her hakka sahibim ama kuş öterken zorlanıyor o ayrı...
eğer 25 üstüyseniz sizin de evlenme çağınız gelmiş burada ne arıyorsunuz diyeceğim, ayıp olacak ama diyeceğim. 18 yaşındayım istediğim her şeyi yapabilecek yaştayım saygılar.
25 yaşından büyük olup, böyle salak salak muhabbetler dönen bir sözlükte takılmak daha garip bence. işsiz, çapsız olmanız lazım uğraştığınız şeylere bakılırsa.
O değil yazanlara baktım hepsinin yaş 19 amına koyayım. Harbiden velet kaynıyor sözlük. 20 yaşındayım bana abi çekeceksiniz ulan.
25 yaş üstü moruklara biz laf atıyormuyuz 3 sene daha mı beklicez sözlüğe yazmak için.
Umarım sözlüğün insan kalitesizliği sadece kişiliği oturmamış ergenlerden kaynaklanıyordur.
yaşınızı ifşa ettirmek için güzel bir yem.
bu bundan 7-8 sene öncede böyleydi şimdide böyle, yarında böyle olacak.

sizi şimdi daha iyi anlıyorum 4. 5. nesiller.

yeni nesil çok embesil.*
Bazıları için 25yas altı velettir bazıları içinse 30.
genç yazarların girip birbirlerini desteklemesi ve tanıması açısından güzel bir başlık olmuş ve olayın ne kadar vahim olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiştir.
siz benim çüküşümü yiyin. 17 yaşındayım biraz velet olabilirim. olsun siz yiyin yine'de
sorun yaşta değil zihniyette. bu başlığı açan insanın zihniyeti de doğru değil.
25 yaşın üstündeki insanlar atomu parçaladığı için doğru olan önerme. Bu yaşın altındakiler henüz ergenlikten çıkamadığı için varsa yoksa aşk meşk ebeveynle kavgalar. Kovun gitsin bu veletleri buradan.
25 yaş altıda ustude ayrı bir mal.
Çok gülüyorum .
maalesef gerçek . adam davranışına çeki düzen vereceğine saçmalıyor.

sözlüğümde ergen mal istemiyorum bro.
Y i r m i b e ş l e n d i n .
(bkz: 2 dünya savaşının nedenleri)
25 yaş altına velet diyenleri görmemizi sağlayan başlık. Fatih Sultan Mehmet 21'inde fethetti istanbulu la...
Şimdi ben veletmiyim.