bugün

sözlüğü k*rtlerin basması kadar vahim olmayan durumdur..
sözlüğe her yeni üye olan kişi, sözlüğe en son entry girmiş 5 üyeyi otomatik olarak takip ediyor. bununla alakalı durumdur.
bu yaptıkları eyleme, misliyle karşılık verilmelidir. şiddetle kınıyorum. sabrımızı sınamasınlar.
Zall'ın bu işte bir parmağı var dedirten hede.
zall'ın yeni projesidir. evet.
Benimde dahil olduğum bir olaydır. Nedeni ise bu işlere merak salmam ve insanların neler düşündüğünü merak etmem be benimde ne düşündüğümü paylaşma fırsatımı kaçırmak istemediğimdendir hiç bir kötü niyetimiz yoktur.
son birkaç gündür dikkat çeken durumdur.
google'nin bir sözcük ararken ben ve benim gibileri buraya yönlendirmesi.
çaylakların sözlüğe basmasından iyi olan durum.
Hiçbir konuda fikri olmayan, bütün gelişmelerden bihaber hödük gençliğin çoğalmasından çok daha yararlı bir durum.
makina programı sayesinde 8 temmuz 2007 gecesi* yaşanan olaydır, sözlüğün yavaşlamasına neden olmuştur.
an itibariyle milyonlarca çaylak tarafından gerçekleştirilen baskın.
paniğe gerek yoktur.. onLarda bir gün yazar oLacak, ayar verecek, mod.Lara Laf atacakLardır.. bana güvenin.. *
(bkz: yazar olduktan sonraki ilk sözler)
kendisi hiç çaylak olmamışçasına * yorum yapan kişinin sözleridir.***
heberööleyy de hörööley de hörööley diyerekten çaylaklarla halaya kalkmamızın geldiği andır. * * * * * *
"kimler gelmiş ooo hoşgelmişler.." şeklindeki nidalarla selamlanması gereken umutları bugünün çaylağı olsalar dahi ilerde iyi birer yazar olan kişilerin sözlüğü basmış olma durumudur.
üyeler sayfasını çaylakların bastığını görünce DÖRDÜNCÜ NESiLLERi akla getiren hede
(bkz: EZELiM)
herkesin bir zamanki durumundan, şimdi bulundugu duruma çıkmaya çalışan insanların. istemeden içinde oldukları durum.
(bkz: üye alımının bokunun çıkması hadisesi)
(bkz: sözlüğün çaylaklara basması)
b_k var sanki diye karsilanilacak durum
(bkz: nerde çokluk orda b kluk) *
kendilerini uladağsözlük'ün şevkatli kollarına teslim eden yeni yazar kardeşlerimiz...
(bkz: isigi goren geliyor)