bugün

''sözlük lan bu eğleniyoruz burada'' mantalitesiyle hareket eden garip garip entry ve başlıkların sahibi yazarlardır. ota boka laf yapıştırma meraklısı olup, her entrynin altında 'aman altta kalmayayım' felsefesi yürütürler.
başlık sıçan yazarların başını çektiği modellerdir.
(bkz: ben ben beni seç)
sürekli aynı yahut benzer konuların açılmasına vesile olan yazarlardır.
sözlüğü imla kılavuzuna dönüştürme emarelerindendir.
sözlüğü çok ciddiye alıp içine sıçanlardan daha acınası değil bunlar. rötuş isteklerine bakıyorum da. bunları nasıl gammaz yapıyorlar lan?
"tuvaleti ciddiye almadığımız için mi içine sıçıyoruz?" sorusunu akla getirir. sıçmak bir ihtiyaçtır, ciddiyetle uzaktan yakından alakası yoktur. hatta sıçarken kahkaha atabilir, becerebilirsek hulahop çevirebiliriz. ha ciddiyetsizlik sence rahatsız mı edici? o zaman katlanabilmek için, pilili etek giy, kravat tak, penguen gibi yürü, şimdi gel ve oku bakalım. hala mı sıkıcısın? ciddi şeylerden bahset o zaman, su aygırı göndermedi ki kimse seni tutsun diye..
sözlükte ciddiye alınmayıp içine sıçılması gereken yazardir ancak ne yazik ki haklarinda basliklar acilip nick altlarina sayfalarca entry duzulur. oyle basa boyle taraktir.
sözlüğü forum ile karıştıran şahıstır. ideal yazar her ikisinin ortasını ayarlayabilen, eğlenmenin yanında disiplindende ödün vermeyendir. gayette güzel oluyor böylesi. ha birde çok ciddiye alan vardır, o da çekilmezdir...
YURDUM iNSANININ KISA ÖZETi OLAN iNSAN MODELiDiR. BiZiM iNSANIMIZ ELEŞTiRiR, AŞŞAĞILAR AMA EN ÇOKDA ONLARI TAKiP EDER. HERKES MAGAZiN PROĞRAMLARINA BOK ATAR AMA BU ÜLKEDE EN ÇOK O PROĞRAMLAR iZLENiR. BU SÖZLÜK iÇiNDE GEÇERLi HERKES KONUŞUR AMA BiLGi iÇEREN CiDDi BiR BAŞLIK ALTINDAKi ENTRY SAYISI iLE AM-GÖT BAŞLIĞI ALTINDAKi ENTRYLERE BAKILINCA MAALESEF ORTAYA ÇIKAN DURUM VE SÖZLÜKDE EN ÇOK REYTiNG ALAN ADAMDIR.
türk'ün aklı ya kaçarken, ya sıçarken çalışır teorisini ispatlamak isteyen arkadaşlardır.
dikkat çekmeye çalışan, belden aşağı başlık açmayı marifet sanan ergenlik sivilceli yazarlardır.
(bkz: sözlüğü twitter olarak kullanmak)
(bkz: cool adam)
(bkz: Luis portagual)