bugün

mümkün değildir.

mal mısınız ya?
her giden geri geldi buraya.
kimse dayanamadı.
sıkıldım demeyin, şaapa şaapa geri dönersiniz.
Sıkıldığını sanarak ara verdiğin ama bikaç ay sonra özleyeceğin kavramdır.
ulan 11.nesil gelmiş sözlükten sıkıldım diyor, kaç aydır burdasın sanki?

ben 9.nesil olduğum halde "ay sözlükten sıkıldım yhaa ergen kaynıyor burası .s" triplerine girmiyorum, bu 11.nesile ne oluyor onu hiç anlamıyorum.

zaten siz geldikten sonra sözlük bu hale geldi şimdi de sözlüğe çamur mu atıyorsunuz?

hadi çıkışlar sağdan, madem sıkıldınız hesabınızı sildirin ve inci'den üyeliğinizi alın, görüşmemek üzere sayın sıkılgan yazarlar.

tnm: olası iş değildir.
Çok normaldir , yaklaşık bir yıldır buradaydım bir aya yakın bir süre oluyor hesabımı sileli.

1 haftadır falan bu arkadaşımın hesabından trolluk yapıyorum kendi çapımda. Bu da sıktı .
normal olmayan durum.bu Sözlükte sıkılma olmaz.
Yaklaşık bir yıldır , Irkçılık , ensest başlıklar vs derken çöplüğe dönmesinden mütevellit ben bayağı bir sıkılmıştım. Ama farkettim ki burası herşeye rağmen aklıma geleni yazabildiğim bir yer.
Her ne kadar garip başlıkları da olsa bir iki kelam edebiliyoruz.
Bir de sevdiğim arkadaşım olunca sıkılmayı tekrar düşündürür hale geldi.
Çok gidip de geri geleni gördü bu gözler , demek ki sıkılmak yalan.
Okuyanlara da selamlar.
Hızlı hızlı gerçekleşen durumdur.
içinde bulunduğum durumdur.

eskiden gece 5'e kadar sözlükteydim, çok eğlenceliydi...

Şimdi öyle değil maalesef.

Her gün bir sürü entry giren mazosistateist artık hiç entry girmiyor, giremiyor...

(bkz: üzgün surat)
biri çaylak yapsa da silinsek demenin yoludur.
Hepinizden bıkmak ve bak şuradan siktir git capslerinin müteakip olacağı elim hadise.. 17 cm damarlı haşmetlim ve ben çaylaklıktan yeni çıktığım şu günde sözlüğe biraz ara versem iyi olacak galiba..

Not: vermeyebilirim de..
o varken mümkün mü...
ben varken mümkün mü...
Aman ben mi kurtaracağım bu cahilleri, umutsuzluğu sonucu oluşan durumdur.
Işığa yürüyün, yolu göstermeyeceğim bir süre. *
Bi süre sonra canı sıkılan bünyeye ugraş olmamasıdır. Eskisi gibi tat vermiyor artık.
https://www.youtube.com/watch?v=aZZaLAeqOvY
Şuan öyle bişey gelmiyor. Genellikle sözlüğün derinine dalamayan , komik kısımları görüp eğlenemeyen kişidir.
Bir kaç gündür hissettiğim duygu. Sol frame sol frame olmaktan çıktı. Artık sol taşak diyorum.
Yaklaşık on senedir buradayım bu duyguyu hiç bu kadar yoğun yaşamamıştım.
aynen. onca geçen yıllardan sonra insan bir sıkılmıyor değil tabi.
ara ara gelen duygu. aynı fasit daire icinde dolanıp hiç görmeyeceğimiz insanlarla saçmasapan polemiklere giriyoruz, tartışıyoruz, sinirleniyoruz, vakit kaybediyoruz. sonuç? eşşeğin zki. bi bok değil yani. her gün aynı konular, aynı kısır döngü. usandım galiba.
(bkz: BAK ŞURDAN SiKTiR GiT)
yazılanın çizilenin gerçek olmamasından kaynaklanıyor. okuyorum çoğu zaman hayal ürünü, zorlama, gerçeğe uzak...

bence insanlar iyi/kötü kendi gerçeğini yazsa,yani okunabilir, gülünebilir, ağlanabilir şeyler okusak böyle hissetmeyiz.
üstteki yazara katılıyorum.

(bkz: formata aykırı entry)
başlıkların sürekli aynı olduğu durumda akla gelen düşüncedir, çok başıma gelir.
Yazacak güzel bir başlık bulamamaktan olabilir. O zaman biraz ara vermek en iyisi. Sonra zaten güzel bir başlık gözünüze ilişir.