bugün

Kullanmaya başlayalı 1,5 yılı geçti yeni yeni sıkılmaya başladım.eskisi gibi gelmiyor.
görsel
Basima gelen durumdur ama evde kimse yok grr.
üstteki yazara katılıyorum.

(bkz: formata aykırı entry)
Cinsel içerik görünce.
Arkadaşlar ben bu internete para veriyorum lütfen beni eğlendirin.
internetten veya bilgisayar başında birşeyler yapmaktan sıkılmak şeklinde de genişletilebilir.
mümkün değildir.

mal mısınız ya?
her giden geri geldi buraya.
kimse dayanamadı.
sıkıldım demeyin, şaapa şaapa geri dönersiniz.
ara ara gelen duygu. aynı fasit daire icinde dolanıp hiç görmeyeceğimiz insanlarla saçmasapan polemiklere giriyoruz, tartışıyoruz, sinirleniyoruz, vakit kaybediyoruz. sonuç? eşşeğin zki. bi bok değil yani. her gün aynı konular, aynı kısır döngü. usandım galiba.
gerçekten başarılı bularak yazdığı entryleri oylanmayan yazarın eylemidir.
Düzenli olarak yapılan eylemdir. Açılan saçma salak başlıklara yazılacak bir şey bulunamaz. Bir yandan içini dökmek ister insan bir yandan kimsenin umrunda olmaz. Olsundur. Bu da güzeldir. Böyle böyle sözlüğü terketmeye bir adım daha yaklaşılır. Taa ki aradan aylar geçer. Neler oluyor bir bakayım dersin. Ne sözlük eski sözlüktür şimdi. Ne de sen eski sen. Evet fazla dramatize ettim ya.
yazılanın çizilenin gerçek olmamasından kaynaklanıyor. okuyorum çoğu zaman hayal ürünü, zorlama, gerçeğe uzak...

bence insanlar iyi/kötü kendi gerçeğini yazsa,yani okunabilir, gülünebilir, ağlanabilir şeyler okusak böyle hissetmeyiz.
Arada ara vermeyi gerektiren hödü şüphesiz.. Çok fazla sözlüğe girince ve sol taraf akmayınca başa gelir.. Bide sohbet ettiğiniz yuzır sözlükten gitmişse..
Bir kaç gündür hissettiğim duygu. Sol frame sol frame olmaktan çıktı. Artık sol taşak diyorum.
Mümkün değildir. Canlarım bir tek siz sıkmadınız beni. Tşkler.