bugün

güzeldir. sanal seks yapılabilir. açık ve net.

edit: ciddi siber seks yapacak varsa mesaj atsın yapalım.
sözlükte değil, gökyüzündedir sevdiceğim.
Bakıyorum da hiç gerek yok..
sanki uzaydan giriyordunuz buraya anasını satayım. sevgili yapabilirsiniz ama bir amca yapamazsınız gençler.
asosyal eziklerin sanal alem üzerinden birbirlerini tatmin ediyor oluşuna "sevgiliyiz" kulbunu takmaları 3. sınıf komedi filminden bir kesit izlemek gibi adeta. ne kadar çaresiz ve zavallı gözüktüğünüzü bilseydiniz keşke.
Sözlükte kız olmadığı için olması imkansız. He erkek erkeğe bir şey diyemem tercih meselesi. Evet.
Valla yapilabilir.
Sehir ayniysa ve kafa yapiniz uyuyorsa tanisin gencler.
Bosuna demiyoruz bunca insan yalnizken neden bunca insan yalniz?
Yalniz kalmayin!
Oluyor mu?
Nerde bizdeki o sans dedirtir guzel biseydir buraya yazmaktan bile bi mutlu olmusumudur hayirlisi be yazar kardeslerim.
görsel
Bana hayir gelmedi açıkcası ama tabiki yapilabilir.
Mutluymuş siktir lan ordan.
Yarın donuz listeni paylaşırken ekrandan onun Nikini kes de ayıb olmasın.
sözlükten sevgili yapılmaz, sevgilicilik oynanır.

2-3 ay beraber başlık hortlatırsın, gülersin eğlenirsin, sonra hep aynı sözler aynı mesajlar. ayrılması için bin bir türlü numara çekilir.
Yıllarca onca yazılan çizilene rağmense takdir edilesidir.
Twitter gibi binbir türlü mecradan yapmış olan ben yaşar usta ben pardon öyle değildi. Ben bir çok sosyal medya'dan sevgili yaptım fakat sözlükten nasip olmadı hayatta yapılması gereken gereksiz şeyler listesinde ilk 100 içerisinde bulunabilir.
Teesüf ederim.
işi bi tık ileri götürüp evlilikle sonuçlananı makbuldür.
Biz. (bkz: aytenertesi)

Kafanız uyuşuyorsa hayalleriniz bir ise olabilecek olandır. Yüzlerce kilometre yok olur gelir yanınıza sarılırsınız, dünyalar sizin olur.
seri üretime geçelim arkadaşlar.
yerli sevgililer yapalım ve halka sunalım.
saçma sapan işlerdir.
Sanalda tanışıp sevgili olmak çok saçma bana göre hiç yüz yüze görüşmediğin doğru düzgün tanımadığı birine nasıl güvenir ki insan reeldekilere bile güvenemezken?
Gercek hoslanmaysa dusunsene lan ne guzel. Entrylerine tav olursun. Dusuncesinden hoslanirsin.
Normal yaşantıda görüşme gibi bir durum olmadıysa ancak sevgilicilik oynamaktır. Bir insan diğer insanı görmeden, hal ve tavırlarına şahit olmadan o insan hakkında bilgilere tam olarak vakıf olamaz. Zira sanalda insan Kendini nasıl tanıtıyorsa o şekilde bilinir ancak gerçekte kimse kimseye rol kesemez, kesse bile bakışından, tavrından anlaşılır az çok.

O bakımdan daha birbirini görmeden biz sevgiliyiz modunda gezenleri söylemlerinde pek ciddiye almamak lazım.
Hayırlısı be gülüm dedirtir. Sen yeter ki iste bir dakikada değişir dünya. Tanışırsın buluşursun baktın yok kibar bir şekilde olmaz dersin. Bitti gitti. Bu kadar abartmanin ne anlamı var ki. Bak Tanışırsanız ve de evlenirseniz balayını armutlu tatil köyünde yapmazsanız vallahi küserim entrynizi beğenmem bir daha.

Not:indirim sağlarım rahat olun bende...
Ben biliyorum bir tane çift. Evlenmek üzerelerdi en son mesela.
Görünce buton mu geldi diye baktım değilmiş ;
Fikirler uyuşupta yüz yüze görüşebilirseniz neden olmasın,ayrıca düzen artık değişmektedir fikirlerimizin uyuştuğu konuşabildiğimiz kişiler Yakınımızda olmayabilir,düşünün bir an mevcut çevrenizde kaç kişiyle fikirlerinizi tartışa bilmektesiniz ?