bugün

Yapmayın yapmayın yapmayın. Net.
daha önce internetten tanıştığım birkaç insanla buluşmamdan sonra ciddi anlamda kaçınılması gerektiğini düşündüğüm durum.
ben daha sözlükten aradığımı bulamazken nasıl sevgili bulunur ki?
7 senedir sozluklerde yaziyorum, hic basima gelmeyen olay.
6 kere denediğim ve istisnasız hepsinin hüsranla bittiği sosyal aktivite.
6 diyor lan. Adam Sözlükten harem kurmuş valla takdir ettim.
--spoiler--
Ararım, ararım, ararım seni her yerde
Sorarım ıssız gecelerde sevgilim nerde
--spoiler--
(bkz: muhabbet bağı)
fuckbuddy bulmanın bir üst eşiğidir, henüz ulaşamadığımdır. cidden insanlara yaklaşmayı bilirseniz kolay bu işler. entrylerimizde troll gibi takılıp da sözlükteki kadınlarla konuşmaya gelince çıtaya göklere çıkaran epey yazar varız. size de hayatta başarılar.
çağresizliğin klavyeyle tezahürü gibidir.

otobüs durağında metro beklenir mi?
En sonunda sözlüğe, sevgili modülü eklemesi gerektiğine inandıracak başlık.
sözlükten tanışıp evlenenler var hala daha olur mu olmaz mı tartışması yapılıyor *

sözlüğe girenler de insan sonuçta. marslılar giriş yapmıyor sözlüğe. senin benim gibi insanlar giriyor. kötü niyetlisi yok mudur ? elbette. ancak gerçek hayatta da tonla kötü niyetli insan var sonuçta. gerçek hayatınızda "hayatımın aşkı" dediğiniz kişinin kötü niyetli çıkmayacağının garantisi mi var ?
hayir bir de gercekte gorusene kadar sanal ortamda ne kadar taniyabileceksin ki bu insani. Cidden buyuk piyango. Herkes en guzel gorundugu fotografini paylasiyor, en cok on plana cikarmak istedigi ozelliklerinden bahsediyor. Bu mecradan birilerine guvenip sevgili olmak, sonra da eleanor_22 nickiyle hayallerinizi susleyen kadinin "az kenara kay da oje surcem" diyen bir canavara donusme ihtimalini yok saymak ciddi cesaret ornegi. Tebrik ediyorum.
No way.

sokaklar, caddeler, kitapcilar, sinemalar, kaldirimlar, marketler, otobusler, carpismalar, ilk gorusler, son bakislar, ates istemeler, gitar calmalar, ucaklar, ucuslar... yeryuzundeki cennetler, gokyuzundeki yuzler, denizlerdeki sehirler kalbi kirik bir eskiciye mi satildi?
Büyük başarıdır.

Bulan var tebrik edilesi.*
onun yerine bir top veya bir tekerlek de bulunabilir.

artık ne çıkarsa bahtına.

https://www.youtube.com/watch?v=yLt0xKIrRyQ
üç defa başıma gelmiştir, tavsiyem hiç olmamış gibi davranın.
Facebook'tan tanışıp evlenen tanıdığım, çok sevdiğim iki insan var, çocukları 7 yaşına girecek önümüzdeki yıl, artık internet vücudumuzun bir parçası kaldıki bir insanı yazdıklarını okuyarak daha iyi tanıyabileceğimizi düşünüyorum, neden olmasın tarafların gönlü olduktan sonra biz ne dersek boş.
Her yazarın inceden aklına gelendir. Sevgili bulun, sevişin amk.
Düğün masraflarınızı sözlük karşılayacakmış bilin istedim ajskdkdk.
gözüme kestirdiğim bir kız var. ama henüz kendisine bu amacımı söylemedim. evet.
türbanlı bir tane bulmuştum. eski hesabımdan başlık açmıştım bir keresinde eskisehir zirvesi düzenleyelim diye. sazan atlamıştı hemen "ben varım" diye. neyse zirve yaptık 5 6 kisi. zirveden sonra bir iki de bununla bulustuk oylesine.
sözlükte sevgiliyi kim kaybetmiş ki biz bulalım.
Bulmam etmem auuvv vauvv diyenlerin alayı ne tesadüf burada tanışıp evlendi.
Kınayın kınayın. Başınıza gelsin de görün.
artık kabak tadı vermeye başladı. tabiki de olmaz. bir sözlük kızı ile. zengin olmadığı taktirde.

günde 50 tane kızı reddediyorum.

-evlenelim camus, sevgili olalım camus, öp beni camus falan.

yeter artık istemiyorum diyorum size. olmaz. olamaz.