bugün

Bir (bkz: sözlükten erkek kaldırmak) değildir. (bkz: erkeginleZBiYENi ve tilki aşkı)
Öyle kolay olmayandır. Önce o bilgisayar başında kilo almış götünüzü siz kaldırın da, Sonra sözlükten kız kaldırmanın yollarını arayın. hamurlaşmış beyincikler sizi.
(bkz: sozlukten kiz indirmek)
cok basittir.

(bkz: yokum diyor).
Gecende sandalyeden bir ayaga kalkar misin ricasiyla yaptigim eylem. Cok picim ya ahaha. *

Gayet basittir.
Yavaş kaldır yigenim , belin falan incinmesin...
amacına ulaşmaktır.
cinsiyetçi iğrenç bir söylemdir.
Kimi düşürür kimi kaldırır. Kaldıran mı çok sevilir düşüren mi bu da değişik bir konudur.
cinyetçi iğrenç bir söylemdir.
Kaldır bakalım ne kadar dayanCaksin eninde sonunda düşecek .
Yatırmak en iyisidir.
(bkz: bir umuttur yaşatan insanı)

(bkz: bulutsuzluk özlemi)nin güzel bir şarkısıdır.
(bkz: emrahhh koşşşş)
Zor olan eylemdir. Zira sözlük kızlarının geneli kiloludur. Transpalet yardımı ile işi kolaylastirabilisiniz.

(bkz: ironi)
dikkat et belin incinmesin.
Kizin ise indirmesiyle devam edebilecek eylem. Malum cogunlugu 150 kilo oldugundan.
Benim yapmadığımdır. Çünkü ben onları değil onlar beni kaldırıyor.
bir bardan kız kaldırmaya benzemez.
Afedersiniz ama gordugum kadariyla kaldirdiginiz tek yer gotleri oluyo,

demeden geceyecegim durumdur.

Keske az daha kafaniz calissa da geri kalanini da kaldirabilseniz.
(bkz: kalk kız soğan hazırla)
70 kiloya kadar çok rahat kaldırabilirim kaslı erkek seven kızlar pm.
yıllar önce 1 kez denemiştim. aslında fena da sayılmazdı ama yine de tekrarını düşünmedim hiç.
bak kardeşim ben tuttuğum takım berabere kaldığında bile üzülen bir adamım. ailemin geçimini sağlamak için ilçemiz sınırları içerisinde ki pazar yerlerinde destekli südyen satarak, erkek kardeşimi okutuyorum..

ah ulan şöyle bir entry girip, bu başlığı yazan veya yazacak olan hatunları etkilemeyi çok isterdim.

ama şöyle bir gerçek var ki; televizyonda az evvel hazal kaya'yı gördüm ve titrek solucan "gölgelerin gücü" adına diyerek mutasyona uğradı ve piton'a dönüştü..

şimdi kız kaldırmak diyince, ciddi ciddi bi hareketlenme ol...
Düşüyor böyle
Ahahha.