bugün

olmayan kızdır, hani ben hiç görmedim? uğraşmayın kızlar sizi kaldırmaya gelir zaten birisi.
düşmüş kızdır.
şişko, çirkin ve salaktır.
Beni rahatlikla kaldirabilir.
bazen basarili olamayabiliyolar... kriterleri karsilayamayanlar oluyor.. ha ha ve ha..
işi çok kolay olan kızdır.
Muhtemelen sözlükteki erkeklerle dalga geçecek olan kızdır.

Selam, tanışalım mı?
bedenime sahip olabilir ama ruhuma asla!
Sadece belki kız düşürürüz diye sözlüğe katılanların hayallerini süsleyendir.
itina ile geri püskürttüğüm kızlardır efendim.
Sözlükte biraz takılınca çok da uğraşmadan bulacağı anlaşılır.
entryler üzerinden bir ön değerlendirme yapması gereken kızdır.
çabalaması gerekmeyen kızdır, zira er kişiler kendiliğinden düşmektedirler zaten. bir selam bir merhaba demeleri yeterlidir. 1 mesaj bir cümle nelere kadir durumudur.
sözlükten kız düşürmeye çalışan erkekle aynı kefeye konmalıdır.
kendi nick altına binlerce yazı yazabilme utanmazlığı ile davranan evde kalmış kız kurusudur.
birşeyleri aşmış kızdır, belki de antisosyal bir kızdır ivedilikle sosyalleştirilmesi lazım gelir.
(bkz: sözlükte erkeğinkini kaldırmaya çalışan kız)
sözlükten kadın kaldırmaya çalışırken taşıyamayıp yere düşürmüş erkek söylemidir.
85 kilo olduğumu düşünürsek halterci değilse beni kaldıramayacak kızdır. evet.
şüphesiz sosyal hayatı yoktur. iş yazmaya gelince iki kelimeyi bir araya getirebiliyodur fakat dışardaki hayatında tamamen soyuttur.
Şişkodur, gözlüklüdür, vodka'nın bile fayda etmeyeceği kızdır.
şansı olmayan kızdır. ancak erkek isterse kaldırır.
sanıyorum ki bir kadının başına gelebilecek en kötü şeydir.
yani, düşünmek bile istemiyorum bu kadar zavallı bir duruma düştüğümü. hayal bile etmek istemiyorum.
kendine bakan kadın, bir bar taburesinin üstünde de, basit bir mağazada da kendine "erkek" bulabilir. eğer erkekleri kendi arayacak kadar zavallı bir haldeyse.

halbuki, güzel bir kadın "erkek" aramaz. aralarından seçiverir. çünkü "kadın"dır. seçicidir.
terbiyesiz ve ahlaksız kızdır. biz erkekleri kötü emellerine alet etmek istemektedir. yıllardır penisimi böyle kızların şerrinden korumaya çalışmaktayım bu nedir arkadaş yaa. ağız tadıyla entry de giremiyoruz. bakın ben şimdi burda penis dedim ya kim bilir kaç tane abaza kız banyoya bir yerlerini avuçlamaya gitmiştir, ayıptır be. tövbe tövbe yaa.
sözlükte kız kaldırmaya çalışan erkeklerin yanında, bahsi bile edilmeyecek azınlıktaki kızdır.