bugün

düşüyor mu hanımlar?
görsel

Düşen çıksın beyler. Kasıyor.
bugün de düşmedik şükür.
(bkz: ben dun gece dustum lutfen uzak durun)
Düşen düşüyor ama unutmayın her düşenin bir sebebi vardır.
(bkz: çıkarı peşinde olanlar)
Kolaydır. Zamanında çok düştük, hor kullanıldık.

Tecrübe konuşuyor artık. *

Şimdi de az mı uğraşıyorlar düşürmek için. *
"düşersek kalkmasını da bili..."

yok o başka bir şey içindi.
kıssadan hisse: keklik gibi sekerek yürümemek gerek, yoksa düşürülmek işten bile değil.
Düşenleri kaldırmak için buradayım. Sünepe ve kekoysanız düştüğünüz yerde kalın.
Yokluk göstergesi. Chat programları vardı eskiden. Oradan düşürmeye yakın kategoride bir eylem.
tüm sosyal medya için konuşmak gerekirse genel anlamda pek de zor olmayan bir eylem.
siz bu entry okurken ben çokta uzak olmayan bir yerlerde düşmüş olacağım. *
zamanında 3-5 kere düşmüşlüğüm var. çok feci taktikleri var bu kadınların düşmemek imkansız.
düşün diyin sadece. 1000 tane sözlük erkeğini yerde bulacaksınız saniyesinde.
iyi sallayın. düşer.
yokluk falan.
henüz o kadar düşmedik .
Bir araştırma grubu eşine ender rastlanan maymun türlerini araştırmak için afrika'da bir köye gider. Bu köyde bu maymunları yakalayabilecek bir adam bulurlar, adam maymun başına 100 dolar ister ve anlaşırlar.

Ormanda yürürken adam ağaçta bir maymun görür. Ağaca bir omuz atar maymun düşer ve köpeği maymunu becerir, maymun sersemler ve yakalarlar. Devam ederler ve bir başka ağaçta bir maymun daha, aynı şekilde maymunu yakalarlar.

Yine yola koyulurlar ağacın birinde bir maymun daha, adam ağaca omuz atar fakat maymun düşmez, tekme atar yine düşmez, son çare adam ağaca çıkıp maymunu aşağıya atacaktır. Tüfeğini yanındakine verir ve derki

-Şayet ağaçtan ilk önce ben düşersem vurun bu iti!
Düşürmek değil atlamak ama en önemlisi kim tarafından olması. Mesela buluştunuz reelde. tak nikah dairesine götürürseniz işte o zaman ayvayı yerler.*
(bkz: ava giderken avlanmak)
hiç denenmemiştir, gerek duyulmamıştır. çünkü ne gerek var yani düşersiniz kafanız gözünüz kırılır mazallah
hesabı size kitlediklerine göre tam düşürememişsiniz demektir.
adabı vardır düşmenin..
Sözlükten düşen erkekten hayır gelmez.

Not: erkeğim.
Zor iştir.
Burayı yıkacaklar.