bugün

(bkz: Allah düşürmesin)
Kızı övdün mü aşağıladın mı anlamadık.

E bu gidişle aşık olur kapısına da dayanırsan şaşırmayız. Sözlük kaldıramıyor artık bu tarz şeyleri.. *
“Düşürülmüş “ ne demek? Mal mı düşürüyorsunuz, bir nesne bir obje mi? Şu ifadelerinize dikkat edin beyler!
düşürdüm sandığım bi güzel vardı.
uzun süredir yazmıyordu.
askere gitmiş.

erkekmiş adı nevzatmış mk.
Kim kimi düşürüyor kendi payının amk.
Kontörü olmadığı için kontör atmamı istedi. Bol bol konuşuruz dedi. 7 yıldır aramadı hala bekliyorum.
Çok nazlı ve agresif olsa da erector hanımı 4,5 yıldan sonra nihayet düşürdüm. Edirne'de buluştuk, üstümü aradı ve fetöcü olup olmadığımı sordu. Affedersiniz taş gibi bir hanım olmasına karşın kahvehanesi vardı gerçekten. Bana sıcak muzlu içecekten verdi ve onunla ümmetin, cehapenin durumundan konuştuk. Akşam neler olduğunu tahmin edersiniz zaten. Yani en güzeli hatta tek güzeli buydu.
Hani sözlükte kız yoktu. Siz nasıl düşürdünüz. Bir de en güzeli bak bak lükse bak. Milleti neden kandırıyorsunuz ayıp değil mii?
Cağnıım güzel kızları neden düşürüyorsunuz evladım, bir yerlerine bir şey olacak.
ben daha iyisini düsürüne kadar en güzeli benim düsürdügümdür. ^^
Boşuna övünmeyin en güzeli şu an aramızda değil.
-niye geldik bu başlığa?
+benim olana şeye alıcı gözüyle bakmaya. ben bu sözlüğe o kızı almak için geldim çocuk.
görsel
yüz üstü düşürüldü ise eskisi kadar güzel olamayacak olan kızdır. centilmenlik ölmüş mirim..