bugün

(bkz: entut)

Harun abiyi bilen bilir iki sene önce buluşmuştum kendisi hayat hikayesiyle hayranlık duyduğum insanlar listesine girmişti ve şimdi ulaşamıyorum hala kendisiyle iletişimde olanlar varsa lütfen ulaşssın bana.
Saçma bir durumdur. Sözlükte genelde sorunlu tipler vardır. Deli deliyi görünce sopasını saklar derseniz başka.
geçtiğimiz hafta sonu yaptığım şey. bide şehir dışından geldi havaalanından aldım. iki gün boyunca birlikte idik. ne onun böbreklerde ne de benim böbreklerde herhangi bir sorun yoktu. sonrasında herkes evine dönüverdi. yani demem o ki bir sıkıntı yok tabiki insansanız. ha hayvansanız her şey olabilir.
Böbreklerinize elveda diyebilirsiniz.
Hayret edilecek bir eylemdir.

Böyle bir şey yapabiliyor muyuz?

Kayıt olurken öyle bir şey söylenmedi bana.

https://youtu.be/z1c_7C1NnS8
Buluşulan kadın ise organ mafyası erkek ise sapıktır her türlü sikilirsiniz akıllı olmak gerekir.
Hiç yapmadım neden yapayım ki.
görsel

Çok umutlanmamanız gereken durum.
Risk almanın bir başka yolu.

Bi yazar ile 2 defa görüştüm,

Artık diyalize bağlı yaşıyorum.

Aman dikkat edin.
Yapılabilir bir aktivitedir. Önemli olam riskleri keşfedip gitmek. Bodoslama dalınmaz
Zirve yaptık 1.5 yıl önce filan bir yazar kardeşimin öğretmeni çıktı . Tövbe
olabilecek şeydir.

çok yaptım. evet yedim o boku da.
sonra sabah bir uyandım böbreğin tek... şaka lan şaka.
olm biraz kendinize güvenin aq.
sokaktaki adam/kadından farkı yok ama dikkat etmek lazım tabii. tanımadan, iyi bilemden basıp gitmemek lazım.
iki kere iki farklı kadınla fuckbuddy olarak görüştüm.
Merak etmeyin kimse organ mafyası değil. Herkes karşı taraftan çekiniyor.
Zirve yapmıştık, zirvede tanıştığım birkaç arkadaş benden borç istemişti. Bende verdim. Aradan yıllar geçti ama hala vermedi ipneler. Amk onların.

Umarım okurlar.
Buluşmak isteyen eski kağıthanenin arkasındaki depoya gelsin.
sözlük içinde herhangi bir kimse ile husumetin yoksa olabilir aslında.
yoksa nazara gelirsin...
2000 li yılların başında undernet'de takılırdık kendi kanalımızda takılan herkes'le tanışma partileri erkekler arasında halı saha maçları düzenlerdik.
buluşma noktası taksim she bar'dı o günlerde keyifli olurdu. günümüzde'de olabilir ama biraz riskli bir durumdur.
Ulan kaçtır böbrekleri almadılar ajsjdk
Nese bunda da olmassa artık kendim satıcam.

Bu ne arkadaş hiçbiriniz mi mafya çocu deyil .s .s.
(bkz: ne güzel)
(bkz: böbrek espirisi yapıldı mı)
gayet doğaldır. böyle donanımlı insanlarla görüşmek, faideli paylaşımlarda bulunabilme imkanı, eşsiz bir deneyimdir efendim.

cumartesi günü, adanada 5 yazar arkadaşımızla buluşacağız. yüksek müsaadeleri olursa, o güzide ortamı fotoğraflayıp burada paylaşırız efendim.
Bir kaç yazarla buluştum gerçek hayatta tanıştım ,keyifli sohbetler yaşamıştık ve hala mıhabbetimiz sürüyor.
bunu istanbul'da gerçekleştirerek benim gibi muhabbeti, keyfi en üst noktada yaşamak isteyen yazarlar için fikir oluşturan buluşmalardır.
Güvenmek mi yoksa güvende mi kalmak. işte tüm mesele bu. Kaybedeceğin kadar özgürsün.
Yapmadan önce son bir kez daha düşünün.
Bobreeklere sahip çıkalım.