bugün

çok affedersiniz ama hiç bir bilgi paylaşımı, adam gibi yerinde durup da okumaları olmadığı için son derece ve ivedi olarak başlatılması şart olan kampanyadır.

(bkz: geçen gün yine gammazlıyorum) neyse işte, baktım bazı bayan arkadaşlar ( adı lazım değil boş verin ayıp olur söylersem ) yine her zaman ki gibi saçma sapan şeyler yazıp ne imla kuralı ne yazı hatası demeden allah ne verdiyse yazmışlar!. kendimden utanmadıysam var ya şu villam başıma yıkılsın!. yahu biraz izan utanç duvarı olur insan da, güya yazarım diye dolaşmak buysa eğer benim ne işim var lan burada dedim hemen!. ve gammazla allah basa basa sabahı ettim alayına, velhasıl efendiler insan olmak bu şekil bir şey olamaz. hele ki bayansanız ve de gece sözlüğü kirletiyorsanız çıkın gidin arkadaş yahu, çıkın da sözlüğümüz biraz nefes alsın yeter be!. benim ellerim bıktı sizin o beter üstü salak kürek yazılarınız yüzünden yemin ederim.

bakın beyler lafım size, siz bu kızları böyle başı boş bırakıp da meydanı onlara verirseniz lafınız kalmaz he bunu da diyeyim, lan oğlum ne yapıyorsunuz geceleri bilmiyorum ama rolünüz kalmadı haberiniz yok, götünüzü kıvırıp yatarken buralar sizin arkanızdan konuşan 1,62 lik boylu 84 kilolu kızlara kaldı mı kaldı ahahahaha, siz hala yatak yorgan. neyse lan bana ne mutluluklar.
yaş sınırı da getirilebilir...
temelde zihniyet sıkıntısının yan etkisine maruz kalmış yazarın garip söylemidir. zem zemi fazla kaçırdın galiba dostum, yavaş ol.
(bkz: siz giriyorsanız onlarda girer)
gibi açıklamaların yapılabileceği kampanya. imkansızdır, hayal ürünüdür.
Başka yerlerdeki kızlar mı sözlüğe girsin ? sorusunu akla getiren başlık.
sözlükte kadın olduğunu her fırsatta belli eden, ay abazalar hangi saatte daha çok acabaaa bir öğrensem de o saatte girip ben kadınaaam diye bağırsam, egomu tatmin etseler ne güzel olooor diyen kızlar elbette ki geceleri, hatta hiç bir zaman girmesinler. destekliyorum.
akıllara (bkz: nereye sıçacaklar)ı getiren kampanya. nereye girecekler bu kızlar efendim.
sözlüğe girmeyip evde iki ters bir yüz örgü örmeleri istenen,dindar nesil yetiştireceğiz
diyen zihniyetin kampanyası.
(bkz: oğlum bak git)
Sevişme sesi değil len o, bizi yanlış anladın. Sadece ağda yapıyorduk, kampanyayı iptal et yoksa elimdeki ağdayı kafana yapıştırırım bak!