bugün

(bkz: taçsizkral)
birbirlerine destek olması gereken yazarlar. entrylerimizi silen moderasyona inat.
(bkz: ben vurdum)
bu tablonun bir köşesindedirler belkide.

http://4.bp.blogspot.com/...nerbah%C3%A7e-grup+ck.jpg
görsel
hepsi kardeşimdir.
(bkz: benim o)

görsel
aralarında pırıl pırıl insanların olduğuna emin olduğum ama benim karşılaştıklarımın biraz problemli olduğu yazarlardır. gerçekten bana denk gelenlerde bir sorun olduğunu düşünüyorum.

emir preldzic'in aldığı 3 maçlık cezayı entry'me taşımamın ardından, 'kına yak' tarzında bir mesaj aldım şu yakınlarda. fenerbahçeli olmadığım halde emir'i çok sevdiğimi ve avrupa'da da fenerbahçe ülker'i deli gibi destekleyen biri olduğumu söylememin ardından aldığım tepkiyse 'yalan söylüyorsun, samimi değilsin, hepiniz fener düşmanısınız layynn' oldu.

hayır arkadaş anlamıyorum, burada yalandan fener'i desteklemek bana ne katacak, ne çıkarım olacak da yalan atma ihtiyacı hissedeyim? neden kendinizi diğer sporseverlerden bu derece soyutlama gereği duyuyorsunuz? nedir derdiniz?

son olarak, inşallah fenerbahçe ülker final four'a kalır da, beşiktaş formamı çekip sinan erdem'e fenerbahçe ülker'i desteklemeye giderim.

edit: bu entry'me aldığım güzel mesajlar sayesinde, aralarında pırıl pırıl insanların olduğu kanıtlanmıştır.
(bkz: baytar)
aha da ben.
benim lan o hem de nasıl. hem de nasıl.
fenerbahçe dediler geldik.
sözlükleri anti-fenerbahçe forumlarına çeviren ileri zekalı holiganlara kulak asmamalarını tavsiye ettiğim renktaşlarımdır.
(bkz: deliriyum)

öyle böyle değil.
fenerbahçe spor kulübüne gönül vermiş yazarlardır. bakınız bizzat ben.
(bkz: yeralti zamburu)
(bkz: istisnai)
(bkz: tahin ile pekmez)

en pisliklerinden biridir. bulaşmayın derim...
"alemin derdi biz olmuşuz demek ki zamanında iyi koymuşuz." diyerekten sert bir şekilde girmeyi düşündüğüm listeydi ama seviyeyi bu kadar düşürmenin de lüzumu yok diyerekten vazgeçtim. demek ki benden taraftar olmaz.
(bkz: cumhuriyetin askeriyiz)
Hangi takimlisin? Sorusuna
Elhamdulillah Fenerbahceliyim diye cevap verebilecek tek yazarlardir.

Edit: Bre amk. evladi fenerli degilsen bu baslikta ne isin var. Yok fenerliysen niye eksiliyorsun.

Edit2: Seri eksileyen yavsak kardesim sana ettigim kufurler uc uca koysam Dunya yeni bir enlem sahibi daha olur. Bunun olmasini istemedigim icin hepsini gotune sokmayi planliyorum.
federasyona ana bacı söven yazarlardır. federasyon da öyle pasif ki, gay bile daha aktif gibi geliyor insana.*
(bkz: ben)
(bkz: rilekstekirize)
sözlükte boş boş delikanlılık yapan galatasaraylılara lafı sokmayı borç bilen büyük oluşumdur.
(bkz: isvicreli bilim adami)