bugün

Kim dindoşluk yapıyorsa o dur tarikat işine girdiyse o dur.

Biliyoruz da konuşuyoruz.
soyadı kanunudan faydalanıp aramıza karışan kripto ermenilerdir. her kim sanalda islam dinine osmanlıya müslümanlara saldıryor hah işte onlar ermenilerdir. evet hatta net ötesi..
Sayıca az da olsalar bi zamanlar bir kaçını tanımıstım. Gayet nazik, olgun, anlayış sahibi insanlardır. Adam gibi sohbet edebildiğimi hatırlıyorum.
artık silik yemesi gereken türkiye düşmanlarıdır.
(bkz: che nin yoldashi)
istemeden vermeliler.
japon var mı la japon, kız sa mesaj atsın.
afedersiniz, ermenidirler.
(bkz: homo odunus)
(bkz: yakbisigara)

ama siz yine de inanmayın. yarın başka bir şey de olabilirim.
oldukça fazladırlar. hümanist olarak takılırlar. evet.
sözlükteki ermeniler, sözlükteki ermenilerdir.

hayırdır?

açıkçası aklıma ilk gelen şey bu kelime oluyor bu tip başlıkları görünce: hayırdır? neden lazım olur bu bilgi insana? ne yapılacaksa artık milletin soyu sopu bilgisiyle.

yani dindar olsa bir adam şöyle düşündürür; "bir topluluğa olan kininiz/öfkeniz sizi adil davranmaktan alıkoymasın" ya da "babasının suçundan dolayı oğlunu suçlayamazsınız". koca insanlık tarihi boyunca birbirine ayıp etmemiş bir millet var mıdır hani? bugün kimi neyden ötürü suçlayabilirsin?

osmanlıcı kabul etsek; gül gibi yaşamışsın yüzlerce yıl bu topraklarda. öyle ki senin müslümanlığını, seni tanımlayan olmuş diğer toplum ve cemaatler anadolu'nda. yazık ki mübadele, tecrit vesaire ile uzaklaştırılmışlar.

kafatasçı mısın desek, değilsindir haşa!

e o zaman hayırdır?
Bizlerden hiç bir farkı olmayan yazar arkadaşlardır. Lazı, kürdü, çerkezi, ermenisi ile bu vatan bir bütündür. Hepimiz kıymetliyiz, hepimiz bu vatan için önemliyiz. Birbirimizin değerlerine saygılı olduğumuz sürece, etnik kimliğin önemli olmadığı, tüm dünyaca bilinen bir gerçektir.

Edit: Çanakkale Şehitliğini ziyaret etmek bu başlığın ne denli yersiz olduğunu kanıtlar. Lazı, kürdü, ermenisi, çerkezi ile binlerce aslan Türk askeri yatar o kutsal topraklarda...
Seviyorum ulan. Eksi olunca, düşman olunca çekiyor ibneler. Nasıl bir milletiz arkadaş düşmanı bile seviyoruz ya çok hümanistiz çok.
Ülkemizi terk etmelerine hiç gerek olmayan insanlardır. Umarım iyi yürekli insanlardır. Iyisi de olabilir yani belki.
hem ermeni hem kürt hem pkk lı olanları vardır.

duruma göre şekil alan cinsten.
Bebek katili Apo ile akrabalık bağları var mıdır diye düşündürürler.
Hocalı soykırımını yapanların oğulları da burada mıdır diye düşündürür. Kendileri de olabilir. Hrant'ı da bunlar öldürdü. Yediremezsiniz.
sözlükte başlık açılacak kadar ötekileştirilmişlerdir.
dört beş tanesini tanıdığım adam gibi adamlardır.
adam olsun, ihanet etmsin ne sikim olursa kardeşimdir.
(bkz: seytankoylu)
(bkz: serj tankian)
mazlumun yaninda oldukca ermeniyim , kurtum,turkum,rumum,muhafazakarim,ibneyim,lezbiyim,sii'im,yezidiyim,asuriyim,afkaliyim oyum buyum. biri beni mi cagirmisdi.
ermenistanda sözlük varmı ? varsa suyumu çıkmış ?