bugün

cindy greyfurt,

aciz i mutlak,

frekans

mahşerin üç atlısı filan değillerdir,

- her Atatürk'e hakaret içerikli başlığın içinde, görülen üç'lü dür.

- ayrıca gösteriler sırasında ölen her gencin arkasından ölene söver, polisi korurlar.
her seferinde dine, polise, seçimle iş başına gelen insanlara hakaret ederek kendilerini bir b.k sanan kişlerdir kendileri.
kendi adıma, atatürk'e yapılmış en ufak bi hakaret en olmadı ölen bi gencin arkasından yapılmış en ufak bi sevinç çığlığını gören duyan varsa şu sözlüğü bırkacak olan yazarlardır bunlar.

hadi beklıyorum ulusalcılar... şişştt kemo hadi burdayım ve bekliyorum diyen yazarları barındırır.

edit: hadi ama bebeyim bekliyorum... :(

ara tara tırım tırıs yohhhh...
(bkz: fişleme)
(bkz: insanları yaftalama)
Kendi görüşünüzle ilgilenin, başkalarını görüşlerine göre yargılamayın, başkalarının sadece görüşlerini yargılayın.
tek boyutta düşünebilen yazarlardır. diğer argüman ve unsurları harmanlayabilecek zihinsel kapasiteye sahip değildirler ya da kasten harmanlamamaktadırlar.

makarna verdi diye AKP'ye oy vermek.
protesto olaylarına sadece fanatiği olduğu düşünce açısından bakmak.
tüm yorumları, sadece fanatiği olduğu düşünce sistematiği paralelinde yapmak.

yobazlık bir hayat biçimidir. yobaz diyerek suçlama yapmıyoruz. aslında hayat tarzlarının öyle olduğunu hatırlatıyoruz sadece.
yobazların hepsi irana iraka gitsin , bu ülke hiç bir zaman yobazlaşmayacak.
buralarda isimlerini gördükçe mutlu olacak cahil yobazlardır. siktir edin şunları yok gibi davranın şayet bunlar bilimde sanatta hiçbir medeni uğraşta kendilerine yer bulamayacak zavallı tipler.
--spoiler--
Kasimpasa delikanlisi hem yigittir hem muslumandir. Selanik kafiri bildigin kafirdir. Her yerde olabilecegi gibi.
--spoiler--

biz Atatürk'e hakaret etmeyiz diyenlerin en son açtıkları başlıktır.

--spoiler--
Kasimpasalinin adi kamil, selaniklinin adi hulusi dir.

Bi siktirin gidin.
--spoiler--

bu da frekans ı bozuk olanın tuttuğu çanaktır...

Atatürk'e "kafir" diyebilen varlıklardır.