bugün

aslında yazarların birşeyler üretememesinden kaynaklandığını düşündüğüm durum.akıllarının çalıştığı tek şeye odaklanıyorlar. (bkz: yaratıcı olmak)

(bkz: abi masturbasyon nasil oluyor diyen liseli yazar)
(bkz: vajinal seks yapmak)
(bkz: sag elle 31 cekmek)
(bkz: facebook hesabi olup da gotunu gostermeyen kiz)
(bkz: gogus dekoltesi olmayan haber spikerleri)
(bkz: göte girecek şemsiye)
(bkz: mala vururken dikkat edilmesi gereken hususlar)
(bkz: penisi iceri sokarken dikkat edilecek hususlar)
(bkz: vurusurken dikkat edilecek hususlar)
(bkz: sinek emmesi)
(bkz: ari gommesi)

Oha artık ya!
seks yaparken terbiyeli olmak (2) ...
bakire olmaktan başka bir özelliği olmayan kadin (14)
hayatında kız görmemiş, düz duvara tırmanan ergenler bir araya gelince yazılan entrylerde, açılan başlıklarda iğrençleşti.
kızların %90'ı bakire değil, burası avrupa gibi, hep sex, tam sex mantığı ile hareket edenlere bir sözüm var, 'dostum uyan etrafına bak, nerede yasadığına bak.'
(bkz: sözlükteki ergen artışı)
midesi genişlememekte ısrarcı olan yazar yakarışı.
götte ki şemsiye herkese tiksindirici gelmeyebilir. örneğin bir adam böcek yiyebilir bunu sözlükteki biz değerli dostları ile paylaşabilir o zaman başlık itici mi olur? olmayabilir.

bu ilk okul iki düzeyinde ki açıklamayı okumak zorunda değildiniz, tek sebebi ne kadar tiksindirici olmadığımızı görmekti ki.

(bkz: daha da tiksidirici olsa gelmem)
bu tür başlıklara entry girilmemesi ile son bulacak durumdur.
(bkz: sozluk bizim kirletmeyelim kirletenleri uyaralim)
(bkz: bi siktir git dedirten başlıklardan da sıkılmak)
(bkz: facebook hesabi olup da gotunu gostermeyen kiz)
böylesi geri zekalı ötesi bir başlık gördükten sonra moderasyonun acilen önlem almasının gerektiğini ortaya çıkaran durum. düşünün sevdiğiniz bir insan facebook'a üye ve adamın teki gelip görüşünü bu şekilde belirtiyor, gel de çileden çıkma...
bazen uludağ sözlükte başlık açanların akıl hastanesine yatması gerektiğini ve belli bir zaman tedavi gördükten sonra, yeniden başlık açması gerektiğini,, ayrıca; açtığı iğrenç başlıkların yorumlarını okurken ne gibi bir haleti ruhiyede olduğuda merak konusudur..
(bkz: Abazan yazarlarımız sağolsun)
(bkz: sıçarak yazılabilen en zor harf)
benimde dem vurduğum konudur. adam gibi başlıklar bu yüzden unutuluyor.

ya bu kadar da marjinal olunmaz ki, işte o tatmin olma duygusu insanda ağır bastığında böyle başlıklar ortaya çıkıyor.

nefret ediyoruz.
şu veciz soruyla cevap vermekten kendimi alamadığım iddia:

(bkz: kime göre neye göre)

yahu biraderim, niye karışırsınız milletin açtığı başlığa? sözlüğün standartları belli. iğrenç buluyorsan onun için de uygun bir buton var. hayır yani bu durumda senin açtığın başlığın (bu başlıktan bahsediyorum) o başlıktan aşağı kalır yanı yok ki. sözlük çirkinleşiyorsa eğer (ki burada yine kime göre neye göre diyebilirim) bunun standartlarını üç beş kişi belirleyemez. kimsenin zevkine uygun olmak zorunda değil sözlük. sözlüğün yapısına ters bi kere. özgür fikir platformu burası. durdurun şunları, susturun bunları olmaz, olamaz.
ortadoğu ve balkanların en berbat durumu...

tissskiniyorum böyle yazarlardan sevgili okurlar, tisskiniyorum. sanat, kültür, kitap, şiir, bilmece bulmaca konuşmak varken gidiyor aşıklardan maşuklardan, sevişmelerden öpüşmelerden, gaza gelmişliklerden bahsediyorlar. nur inmiş yüzlerinde bir zevk almışlık var, onlar merdiven merdieven dolaşıp etek altı yaparken, ben satranç oynuyorum. düpedüz mezalim bu!
bilinmedik ayarlar verin bu yazarlara, hadlerini bildirin, cenk edin, vuruşun allah yolunda...

edit: vuruşun demişim yanlış anlaşılacak yine!!!
yanlış anlaşılmış başlıktır. bilmece bulmaca değildir dert. sadece tüm boşaltım organlarının sıkça anılmasıdır ki sözlüğün kalitesini düşüren bu tip başlıklardır.
(bkz: kuran kursundan hatun kaldirmak)
bu kadar da olmaz yaa iğrençlik sınır tanımaz oldu.
(#4731799) gördüm, duydum, yazdım.
aynı durumu facebook bünyesinde görüp 'noluyor bize' dememize yol açmıştır

(bkz: #4759978)
rahatsız edici durum...bir şekilde önlenmesini düşündüğüm mevzudur...
(bkz: espride yer zaman mekan ve potansiyel dörtlemesi)
(bkz: ilgi çekeyim derken denyo olmak)
(bkz: 'abi ben fikrimi söyledim yeaa!burası özgür bi sözlük'bahanesi)
(bkz: ruhu orospu bedeni bakire)
(bkz: hatunlar bana vermek için sıraya girdi)
(bkz: sperm tadi)

örnekleri çoğaltmak her geçen gün daha da kolaylaşıyor.teşekkürler uludag sözlük , teşekkürler Türkiye...
AnLık ruh haLetidir deyip, başLık sahibini anLamaya çaLışmak gereken durum..
yakında sözlük adının uludağ yerine erotik sözlük olma ihtimalinin yükseldiği olaydır.