bugün

bunların çoğu ateist de değildir aslında. nihilist denen hiçlerdendir bunlar. bir bok bilmezler. kalp gözü dersin,saygı dersin, sanane ne işin var allah ile aramda derler. seni beni anlayamazlar. sen nerden bilecen benim imanımı derler. ulan gerizekalı ayatleri inkar edip peygambere laf atıyorsun. en doğrusunu allah bilir ama hüküm de yazıyor kuranda. eğer burada benim inancımı karalıyorsan cevap verme hakkım elbetteki var. ben müslümanım ama kahrolsun şeriat diyorsun. peki sen şeriat ne demek biliyormusun?
her geçen gün daha fazlasını görüyorum burda bundan dolayı da (bkz: sözlükten soğutan şeyler)
Cümleten Selamın Aleyküm, bugün Allah için ne yaptınız ?
Dünkü başlığa kadar ne kadar çok olduklarından habersiz olduğum kesimdirler. Aslında koyun gibi hristiyan-musevi şu bu olacaklarına adam gibi ateist olsunlar ve sorgulasınlar. Zaten sorgunun sonu yaradana varmakta, hatta herşeyin sonu ona varmakta ya, neyse...
niye merak edildiğini anlamadığım bir durumdur. hayrola yakacak mıydınız?
sayısı 2000 i geçmez.
sekiz tanedir.
evet ateistler çoğunluk değil. ama bi şeyin doğruluğu, onu kabul eden kişilerin sayısıyla öğrenilmez, çünkü gerçek demokrasi değildir.*
allah'ın izniyle azalmıştır.

3-5 şaşırmış olabilir. onları da aramız da eritiriz allah'ın izniyle.
sayısı değil niteliği önemli olması gereken güruhtur.
insan olunduğu sürece problem yoktur.
not: ateistsporluyum.
sözlüğün %80'ine falan tekabül eder. aktroller dahil.
gittikce çoğalıyor yeter artık amk. tanrılarınızdan bıktım.
Ahhhh ah! işte bu dinliler yüzünden millet ateist oldu.

Allah, sıratta bir iyilik mutlaka düşünüyordur ve bu dinliler için muhakkak ayrı bir yer oluşturmuştur.