bugün

an itibarı ile fark ettim her sözlüğün vebasıdır.
(bkz: liseliler)
sözlükte başlığının rağbet görmesini istiyorsan genç şu satırlarımı dikkatlice oku.
1-insanlıktan çık.
2-polemik yaratacak cümleler kullan.
3-saygısız ol.
4-cinsellikten vazgeçme ve her yediğin haltı buraya yaz.
5-ülkeni böl.
6-allah'ı unut.
7-saçmalama konusunda limit x sonsuza gider.
bu kadar.
bu başlığın önem kazanmasıyla doğru olabilecek önermedir.
sözlüğü ansiklopedi ile karıştıran yazar söylemidir. burası izmir devlet kütphanesi değil arkadaşım, orası biraz daha ileride.

burası insanların özgür düşüncelerini, hayvsanal içgüdüleriyle birleştirerek kustukları bir ortamdır.

not: bu örneklere uyan insanlar kendilerini bilmektedirler.
kime veya neye göre önemlidir bu başlıklar?
önemli olması için illa, siyaset, sanat, kültür mü olması lazımdır?
önemlilik nasıl tanımlanmaktadır?
önce cevaplanması gereken sorular bunlardır.
önemli başlığı görünce '' bu ne yaa'' diyen kişi, ya da başlığa ait entry okuyup '' banane yaa '' diyen kişi sayısının sözlükte fazla olmasından kaynaklanıyordur.
sunni günden yaratıp, alttan vergileri, zamları dayayan hükümetin işine gelen türk insanı özelliğidir.
Belalti muhabbet seven yazarlardir sebebi.
entellektüel bilgi birikimi 0 * olan, çevresinde ve dünyada olup bitenlere duyarsız embesil yazarlar sebebiyle ilgi görmemektedir.
aşırı derecede liseli barındırması durumu .
bu adamlar harbi liselidir yani aga bakıyorumda entrylere yani bu entryleri 18 yaşından büyük birileri girmez bunlar katıksız harbi liselidirler yani .
Ayrica an itibariyle fark edilmesi de enteresandir. yazara gunaydin denilecek baslik.
sözlükte önemli başlıkların sol framede 50-60 günlük yorum alamamasiyla da açıklanabilecek olan sosyolojik nedenlere bağlamadan yazarlarin ilgi alanlarıyla rahatlıkla anlam bulunabilecek durum, ben böyle olmasından memnun muyum tabii ki hayır.
(bkz: türk eğitim sistemi)
(bkz: türk gençliğinin en büyük sorunu)
Bu başlık altında genellikle insanlar başlık sahibiyle aynı fikirde olmasına rağmen neden sürekli sol frame'in saçmalıklarla dolu olduğunu merak ettiren başlıktır.
ya liseli denenler başka hiçbir işle uğraşmayıp sürekli trollümsü entry giriyor, ya da sen ben de aynı şeyi yapıyor ya da prim veriyoruz.*
tamamen geyik muhabbeti için sözlüğe giren kullanıcı kitlesinden kaynaklıdır . genel adları yazar olan bu tür kullanıcılar okumazlar,bilgi içerikli girişimde bulunmazlar ,kazara okuduklarını sorgulamaz ,oylamazlarda. ilgi çeken başlık önceliğini
bayırda tırmalanmış bacı ,boyutunun ayarı kaçmış uzuv ,şakirtlerin başlıkları,bilimum kişisel çığırtkanlıların yapıldığı 'buna ,şuna ,ona' yazdım başlıkları, arada sırada kişilere istinaden açılan başlıklar oluşturur .tercih meseledir lakin zihniyet telefidir ,kalite düşürür,sözlükten soğutur.
misal ;(#16497517)nahoş!
bir hatırlatma; tv yayınlarına, belgesel yayınlaması ceza olarak verilen ülkenin sanal aleminde bulunuyoruz.
yani.
Sol framedeki başlıklara bakınca komik kaçan tespit. Allah aşkına jitemin ne olduğunu biliyor mu sence "misafirliğe gittiği evin banyosunda bla bla" diye başlık açan tanınlanamayan cisim?