bugün

vardır vardır. gayet mutlular valla. allah mutluluklarını daim kılsın.
Sözlüğü evlenme sitesi sanan yazarlardır.
Torunları ilerde dede babaanne siz nasıl tanıştınız diye sorduklarında Uludağ sözlükten birbirimizi açık oylayıp mı tanıştık diyicekler.
Özel bi ortam olur tanışıp evlenirsin Tmm da böyle bi ortamda tanışıp evlenmek oldukça komik.
bende bekarım, kısmetlerimi bekliyorum sözlükten. ama bana yazanlar nedense hep erkek.
ulan mirc'den evlenen var sen sözlük diyosun.
tanım: şahsen tanımadığım yazarlar.
Saçmadır.
düğünlerini, altının bu derece yüksek olduğu döneme denk getirmeleri manidar olan yazarlardır.
Olabilir bence nasibin nerde olacagi belli olmaz. Sozluktede tanisilir evlenilecek insanla yani .
Böyle bir şeyin olması mümkün değil diye önyargı ile yaklaştığım, örneğini görünce şaşırdığım başlıktır.Sosyal mecralarda "Selam" yazdıktan sonra mantıklı konuşan insana rastlamak bu kadar zorken evlenilecek insanı bulmak nasıl bir olaydır diye düşündüğümdür.
teoride kolay gözükse de pratik olarak zor bir ihtimaldir.
Maşallah dedirtendir. internette, sosyal mecraların herhangi birinde insanların tanışıp görüşmelerinin, ve dahi evlenmelerinin normal olduğu durumdur.
Olmasını zamanında cok istedigim fakat nasip olmayan olay. Kendilerine mutluluklar dilerim.
Tanıyorum gayet de düzgün insanlar ve şimdi çocukları var. Sözlükte tanıştığım bi arkadaşımla reelde canciğer arkadaş oldum. En basitinden delilerinsulo 5 yıllık sözlük arkadaşım ciddi manada dostum.
-Bizim oğlan sizin kızı sözlükte görmüş, yürümüş kıza alttan alttan, sizin kız da vermiş şukuyu.
+Onlar takipleşmişse bize laf düşmez. verdim gitti. Şukular şelale.

Memlekette kız/erkek mi kalmadı, ne halt yiyorsunuz olm siz sözlükte?
vay anasını sayın seyirciler. neler oluyormuş .
yazın oraya benim nickimi, 2 seneye aranızdayım. *
özel mesajları dikkate aldıran durum.
zirvelere katılmanıza da gerek yok üstelik.

ayrıca benim başıma da gelen durum. hiç yoktan bir kahramana sahip oldum.
yıllardır diyorum ve demeye devam edeceğim.
sözlükte takılan oğlandan bir bok olmaz.
olabilecek yazarlardır.

şimdi burada bir kaç tane ilgi o...su fotoğraf paylaştı veya,

cinsel konularda entry ler girip abazanların kendini tatmin etmesine meze oldu diye

bütün sözlük kızları kötüdür demek,

veya bir kaç tane abazan sağda solda kızlara sarktı diye,

bütün sözlük erkekleri abazandır demek,

saçma sapan bir ön yargıdan başkası değildir.
Gerçekleşmeyen eylemdir.
O nasıl bir yokluktur la?
olada bilir.olmaması için kötü bişi yok.bu arada bu gün tam bir yıl olmuş sözlüğe geleli.bende sözlükle evlensem?
esra erol da tanışıp evlenmekten daha düşük ihtimaldir, sözlük te evlenmek.
Ne güzel be. Benim neyim eksikti.
evlilik teklifimde bahsi geçecek olan yazarlardır.

gel nicklerimizi bu başlığa yazdıralım aşkım. benimle sonsuz başlangıca var mısın?
mallık yapan yazarlardır.