yeterince ilgi çekememekten kaynaklanan durum.
(bkz: there there)

(#4140571)
pek bir değişiklik yaratmayan durum. zira başlık altımda sayfalarca entry girilmiş olsa ne olmasa ne bir adam beni sözlükte tanısa bile bilgisayar başından kalktığı anda ben zaten onun için yokum, onun gözünde bambaşka canlandırdığı biriyim belki, belki belli başlı yazılarımı okudu ama normal hayatta bambaşka birisi olduğumu öğrenecek, belki sözlükte sırf fikirlerimden dolayı bana hayran kalan bir kız normalde beni görse tipimi giyimimi beğenmeyecek. zerre maddiyatçı değilim aksine kapitalizmin azılı düşmanıyım ama yine de para kazanmam gerekiyor herkes gibi maalesef bu yüzden fazla tanınınca bana belli miktar ödeme falan yapılsa ona da eyvallah derim o da yok. eee o halde, tüm sözlük beni tanısa ne tanımasa ne. yazdığımı okuyan okur okumayan okumaz illa ki istemeden de olsa okuyan çıkıyor zaten. yazar olmasa dışarıdan gelip okuyan oluyor. ayrıca yazarımız hiç düşünmez "acaba kötü mü yazıyorum ben" diye. yazar şunu düşünür: "ben inandığımı yazıyorum isterse kimse okumasın isterlerse toplu eksi yağmuruna tutsunlar sikimde olmaz ben sonuçta herkes gibi içimi döküyorum inandığımın arkasındayım kimseye kendimi beğendirmek için uğraşmıyorum kendimle gurur duyuyorum" diye düşünür.
meb55'i de kapsayan durum. aslında iyi bir arkadaşım var konuştuğum ama insan ister ki her yazdığı takip edilsin, entry'lerine övgüler yağdırılsın. ama olmuyor işte. zamanla mı olur, orası da mechul.
Daha ozgur yazmayi saglar.
bir kukla bir bluevelve bir hbbia bir ben olamamaktır.

eziklenmektir.

olamazsınız zaten uğraşmayın.