bugün

Bazı orospu analı piçlerin ipin ucunu iyice kaçırıp sözlüğü militan yuvası haline getirme isteklerine karşı konulmuş en haklı tepkimelerden biridir. Sonuna kadar desteklediğim eylemdir. Bu itlerin artık suyu kaynamıştır.
tam destek verilmesi gereken kampanyadır. moderasyonun acilen el atması lazım.

edit: aldığım eksilere göre baya bi pkklı varmış sözlükte. hepinizin ...
dibine kadar destekliyor ve eksi butonuna abaniyorum diyerek onay verdigim kampanya.
şiddetle desteklediğim istektir. defolsunlar.
desteklenen kampanyadır. tahammül sınırımız zorlanmaktadır. hoşgörü hoşgörü bir yere kadar...
Desteklediğim isyan bayrağıdır. Gerilla dedikleri teröristleri alıp defolup kürdistan dedikleri hayali yere gitsinler.

edit: eksi yemem bu düşüncemi değiştirmez. sadece sözlükte pkklı olduğu bilgisini verir.
türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde istemiyoruz. şu taksime veya herhangi bir meydana çıkıp yüzlerini kapayıpta o bayrak dedikleri iğrenç bez parçasını sallayıp pkk sempatizanlığı yapanları, meclisteki pkk lıları, dağa çıkan it sürülerini oksijen bombasıyla gebertmek ne güzel olurdu. keşke elimden gelse.
sonuna kadar arkasında durduğum kampanyadır. her türlü desteği veririz yeterki defolup gitsinler *.
sözlük formatı dil bilgisine, yazım kurallarına ve tanım içeriğine göre işlediği düşünülürse, pkk sempatizanlarının hepsinde dil bilgisi, yazım kuralları bütünlüğü ve tanım kabiliyeti çok yüksek durumda. bu arkadaşlar real hayatta dövlet bize bakmiyir derken nasıl oluyor sözlükte bu kadar kusursuzlar anlamıyorum...
fikre kurşun işlemez bilmeyenlerin tezi. terör örgütüne sempati duyuyor diye ne adam yakılır ne adam taşlanır.

tekrar söylüyorum fikre kurşun işlemez. eğer kulaklarınızı tıkarsanız tek duyduğunuz kendi sesiniz olur ayrıca keşke sözlükte olsalar ve hep konuşsak.
haklılığımızı kanıtlayabilmemiz ve pkkli yıkanan beyinlere gerçeği gösterebilmemiz için bu sitede olmalılar. propaganda yapan Türkiye Cumhureyiti vatandaşı kürt kökenliler hariç tabiki.
sadecede sözlükte değil hiç bir yerde istemiyoruz.
sadece sözlükte değil vatan toprağının hiç bir yerinde istemiyoruz .
pkk yandaşı kim varsa katli vacip emri çıkartılsın kurtulalım diyerek desteklediğim eylem.
nerede istiyoruz ki? hayatımızın hiçbir yerinde olmalarını istemiyoruz. ama istemekle olmuyor. elimiz kolumuz bağlı kimse bir şey yapamıyor. neden peki? korkuyor muyuz? bir şeyleri düzeltemememizin değiştiremememizin sebebi ne? bilmiyoruz...
katıldığım kampanyadır, bu sözlük isteyen kişinin pkk hakkında olumlu görüşlerini yayınlayıp pkk üzerine olumlu etkide bulunmasına araç olmamalıdır!

pkk hakkında olumlu görüş bildiren, teröristleri övenler gammazlanmalı ve moderatörler tarafından polise bildirilmelidirler.

yok ölen teröristler de askerler kadar şerefliymiş, özgürlükleri için savaşan kahramanlarmış... özgür bir platformda terör propagandasına yer olamaz...
istenmediği yerde kalmayı çok sevdikleri için geçersiz bir arzudur.
sözlükte her türlü terörizmin dışlanması gerektiğini düşünerek desteklenmesi gereken teklif.
moderasyon bir yolunu bırakana kadar sol frame'den düşmemesi gereken kampanya.
(bkz: sözlükte ırkçı başlık açanları istemiyoruz)
pkk'lı istemiyoruz başlığına " ırkçı başlık " diyen akıl yoksunlarının da dahil olması gerektiği tanımlamadır.
ayrıca burada pkk'yı kötüleyecek her iletide gelen şerefsiz eksilerden sözlükteki pkk'lı oranıda tespit edileblir.
bencede ırkçı başlık yanlış anlamayın arkadaşlar pkklı değilim tabiiki de fakat onlarında başlıklarını görelim dertlerini dinleyelim neden pkk öğrenelim faşistlik yapmayalım hangi çağda yaşıyoruz? Dinlemek ve sonra konuşmak uzlaşma yolu sağlamak lazım ne asker biter savaşla ne terör.
isteyen istediği kadar allayıp pullasın.
isteyen istediği kadar ırkçılıktan, hümanizmden dem vursun.
isteyende gitsin kumda oynasın.
biz bu sözlükte hain istemiyoruz.
neden zorunuza gidiyor?

sizene arkadaş editi: neden eksiliyorsunuz arkadaşlar.
sizin gibi olmadığım içinmi yoksa hain olduğunuz içinmi?
sizi bu kadar çok üzen ne var bu satırlarda?
hainlerin burada yazmasını istememek neden ağırınıza gidiyor?
sözlük yazarlarının ortak düşüncesi.
sözlüğün tapusu varmış gibi davranıp," burası benim, seni, seni, seni istemiyorum siz çıkın" mantığıyla hareket eden yazarların sözleridir. katılmak mümkün değildir.
alman papaz martin niemöller, hitler faşizmini anlattığı cümlelerini hatırlatarak, hoşgörü diliyorum.

"önce sosyalistleri topladılar
sesimi çıkarmadım,
çünkü ben sosyalist değildim.
sonra sendikacıları topladılar,
sesimi çıkarmadım,
çünkü sendikacı değildim.
sonra yahudileri topladılar,
sesimi çıkarmadım,
çünkü yahudi değildim...
sonra beni almaya geldiler...
benim için sesini çıkaracak
kimse kalmamıştı.”