bugün

Zor, çok zor bir kampanyadır.
tutacağını düşünmediğim kampanya. öncelikle sözlüğün ergenlerden, fake'lerden ve troll'den temizlenmesi lazım. o da işletmeci açısından pek mümkün değil. dükkan zarar eder.
benim yıllarca yaptığım eylem.

uzun uzun 5000-6000 karakter basarak tanımladığım eserlerin, klasik müzik eserlerinin, haddi hesabı yok.nitelikli entry girme konusunda kimse benim elime su dökemez.

sonradan bıraktık tabii. eskiden bu sözlüğün kalitesi- eskiden derken 2009-2010 falan- çok daha yüksekti.

hani derler ya, yeni nesil geleceğin güvencesi falan diye, işte bu sözlüğe bakarak türkiye´nin geleceğinin parlak olmadığını tespit edebilirsin. bu sözlük bu konuda iyi bir anket ortamı sunar.

eğer şu an türkiye´deki gençlik geleceğin güvencesi olacak seviyede olsaydı, sözlüğün seviyesi bu derece düşmezdi. zaman geçtikce seviye düşmüşse gelecek boka batmış, demektir.

son bir iki yılda bu sözlük bir tür chat,eğlence, magazin sayfası haline geldi. eskiden lise öğrencileri sözlükteki entrylerin çıktısını alır, ödev hazırlarlardı.

arada bir,sözlüğün benden sonraki nesillerine ait yazarları, ben 6. nesil yazarım, bana mesaj atıp, çok ciddisin rahatla biraz, falan yazıyolar. eskiden kalan bir alışkanlık o.

eskiden; ödev hazırlar gibi entry giriliyordu buraya. şimdiki gibi eğlence amaçlı değildi birçok kişi.
Sözlüğün kalitesini arttırmaya yönelik kampanyadır. ilki benden olsun..

https://m.uludagsozluk.com/e/34393008/
13 yıllık yazarlık hayatımda tek bir niteliksiz entrym yoktur. hepsi benim bebeğim hepsi akademik seviyede.
sözlükte senin nitelikli entryine bakmazlar anlamazlar üzerler seni berduş olursun.. ezilme, ez!
erkeğin kime kayıp kaymadığının merakı, nitelik(!)
kalite ortada o biçim!!! devam....