bugün

erkeklere yavşıyordur ibne...

sözlük kızlarına hallenmeyen erkek pardon ibnedir.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
benimdir.
sözlük te kız mı var ak dedirten başlıktır. ben yavşamıyorum arkadaş giriyorum bakıyorum entryimi yazıyorum. gerisi umrumda değil.
zamanında ağzı yanmıştır.
Ben değilimdir ama fazla yavşamamda neticede keko değiliz.
Harun abi korkusuyla temkinli yaklaşıyordur benim gibi.
daha hiç bi kız yazarla konuşmuşluğumuz yoktur.
(bkz: ben)

sözlükte tüm kızlar bacimdir.
Burası uludağ.burada kızlar teklif ediyor.
bu sözlükte ne kadar çok kara murat varmış dedirtir.
iyi aile çocuğu ve biraz ahlak sahibi yazardır.
Yavşasam nickim bu olmazdı.
(bkz: Sapadam) değil (bkz: yavşakadam) olurdu.
şahsımdır.

erkek olsaydım da yavşamazdım bence.
Kaz gelmeyecek yer icin hic tavuk falan harcayamam. Sozluk kizlari yuz vermiyor beyler.
Benimdir efendim. Sanırım bu durumun esas mimarı tipsizliğim. Gerçi tipim olsa bile sözlükte yavşamayla olan ilişkiden hayır mı gelir?
Bayan ve erkek yazarları birbirinden ayırt edemeyen yeni bir yazarımız olabilecek erkek.
aaa ben lan

dışarı da yüzlercesi varken gerek duymayan erkektir.
Sözlüğe giriş yaparken ilk düşünceleri "garııı! garı, gız, meme, göt, seks!" Olmayan yazardır.
Gerek yok yani böyle şeylere.
kendim.
sözlüğe kayıt olduğumdan beri sözlük içindeki hiçbir dişiye yavşamadım.
Benim ben diyecek erkektir , eminim boyle entryler gelecek . acaba icten ice asiliyoruzda , ben diyince asilmadigimiz anlamina mi geliyor ? Ha acik acik yavrum baksana , of yerim ha benim demek . Bence ayni kefede ve taraftalar , cunku benim derken asilmadigmizi ifade etmeye calisiyoruz ama asilmadigimizi dusunerek asildigimizin farkinda degiliz , ben kelimesini pek sevmiyorum bana daha cok boburlenmeyi cagristiriyor.
bursa'da yaşamıyorlar ise beni uğraştırmasınlar.

o ne olm biri x şehirde biri y şehirde. liseli ergenler gibi böyle aşk mı olur lan?

haa olur da bursa 'da yaşıyor ve güzelce meb tarafından tasdiklenip atanmış bir öğretmen kızımız ise her türlü yazılırım.

not: 29 yaşında, bekar, ailesiyle yaşayan, iki üniversite bitirmiş (uludağ ve gazi) fekat atanamamış teknik örtmenim...

bursa 'nın önde gelen otomotiv fabrikasında üretim şefiyim. yeşillensin mesaj kutucuklarım.
uğraşmak istemeyendir.
(bkz: yımışak)