bugün

yanlıştır.
Bu da tuzak bir başlıktır.
Yanlış olduğunu greenpeace yardım isteklerime mesaj atan, açtığım başlıklara entry giren kızlardan biliyorum. greenpeace linklerini veriyorlar ve greenpeace'de insanlar sözlük isimlerini değil gerçek isimlerini yazıyorlar çünkü. Hepsini tanıyorum lan kıskanın. Özel mesaj atanlara şukü karşısında isim veririm nihahahat doğan.
(bkz: sözlükte kız olduğunu belli etmenin yolları)
+ sözlükte hiç kız yok kamil!
K: varmış la görenler var
+ hani oğlum o zaman nerde bu hatunlar
K: valla geçenlerde bizim bi arkadaş görmüş nefes bile alıyormuş ağbi
+ ne nefes mi!!
milyonlarca kez yemleme ve kızları kızdıracak başlık açarak ağını germiş avcı misali bekleyen yine her seferinde eli boş dönen abazan yazar kişisinin hezeyanıdır , feryadıdır , figanıdır .

(bkz: ulusözlük izdivaç)
başlığa bakacak olursak;
(bkz: sözlükte abaza olduğu gerçeği)
aynı sudaaaaan içmişiz biz...
ben varım ya, beni adamdan saymıyor musunuz? sevgili dişi yazarlar, korkmayınız taciz etmiyorlar. ulu sözlükçüler gerçekten iyi adamlar. söyleseniz de sıkıntı olmaz, gerçekten yani.
(bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemem)
henüz kanıtlanmamış ama kanıtlanması yakın olan yada çok iyi saklandıkları için varlıklarını kanıtlayamıyacağımız için olabilir.
sözlükçülerin twitter sayfaları başlığından bakıldığında ise alayı kız çıkıyor haber vereyim buradan çok derin araştırmalar yaptım çok güzel kızlar var bilginize.

ha napacaksın kız olduğunu anlayınca orası da muallak hep ağız bizimkisi kalkıp tanışalım mı diye mesaj atacak halin yok ya ?
harun abiler ve erkekler olmak üzere iki grup vardır. evet.
katıldığım, eklendiğim, ilave edildiğim gerçekliktir.
Sözlüğün kapanma sebebidir.
(bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemem)
(bkz: ben aslında yoğum)
olsaneolmasane diyeceğim garip söylentidir.
artık olmayan gerçektir. etraf kız kaynıyor.

(bkz: kesin bilgi yayalım)

not: harun abi de çok işte bu bir acı gerçek.
(bkz: var ama evde) (bkz: evde ama gelmez)
gerçek değildir. lütfen şu salak laftan vazgeçin artık. sözlükte kız var. siz kekosunuz kızlar size yazmıyor diye yalan yanlış konuşmayın.

--şimdi reklamlar--
şahsen 1.93 boyum, geniş omuzlarım ve kaslı kollarım sayesinde çokça kız düşürmüşlüğüm vardır.
--şimdi reklamlar--

evet kıskanmayın, feyz alın.
Su götürmez bir gerçektir .

-Ne vereyim abime ?
-Oradan 2 harun abi versen yeter .
Yakinlarda buralari terk eyleme nedenim. Kiz yoksa ne isim var la, kiz icin geldim ben sozluge. O kadar oralet icme teklifleri ettim, hep kabul ettiler, sonra harun abi ciktilar. Amk ya, neyse mubarek ayda.

Eksi de kiz var diyola.
gereksiz tespit. bayan arkadaşlardan ricam şu ergen arkadaşlara arada bir selam versinler çatlayacak çocuklar.
Amsiz bir ortam oldugunu dusunmesemde siskolarin cok oldugu test edildi onaylandi.
ben böyle bişey görmemişam.

reddedilemez gerçektir.
Tabi lan manyak misin.
Melis dışındakiler kovulduklari için melis hariç gerçekliktir.