bugün

"bilgi girişi". bu kelime ikilisi burada olma amacımız. ama bazen bunu unutanlar ve sözlüğü dibe çekecek, sol frameyi savaş başlıklarıyla dolduran yazarlar oluyor. nedir bu kavga? yani sonuçta kimse kimse gibi düşünmek zorunda değil. insanları kendi düşüncesini empoze etmeye çalışmak çok zararlı bir yaklaşım.
kısacası yazarları (bkz: sozluge bilgi girisi yapalim kampanyasi)na davet ediyorum.
''sözlüğe siyaset yapmak için gelen lavuklar siktir gidin,başka yerde yapın'' denilmesi gereken durumdur.bu söylendiği taktirde bu başlıkların görülmeyeceği,kaos yaratma amaçlı başlıklardaki entryler okundugunda ayan beyan ortaya çıkmaktadır.herkesin kendine göre bir siyasi görüşü bir de dünya görüşü vardır ve herkesin siyasi görüşünü burda paylaşması bir gereklilik değildir.sözlük formatının dışına cıkılması,sözlüğe daha cok forumsal bir hava verilmesi ve burasının bilgi paylaşımı ortamından cok ateş hattı'na çevrilmesini sağlamaktadır.yapmayın arkadaşlar allahınızı seversenizdenilesidir.
liglerin bitmesiyle durulan ortamı yeniden polemik manyağı yapmaya çalışan kesimin yaptığı durumdur..
şu gibi başlıklar.

(bkz: sozlukte kaos yaratma amaclı baslik acmak)
(bkz: uuserlar kardeştir bunu bozansa kalleştir)
sözlüğün olmazsa olmazı.
BiR SÖZLÜK KLASiĞiDiR.
kime göre kaos.... sözlüğü karıştırmak amaçlı entry girildiğinin sanılması daha kötüsü böyle provakasyon ların sahiden yaratılması .*
bence her türden düşünceye ship olan bir komünitede, bu başlık dışında herhangi bir başlık, açıldığında kaos yaratma amacı güdüyormuş gibi görünebilir.
bir başlık açtığımda ve bu benim fikrimi yansıtan insanlar tarafından desteklendiğinde bu başlık "cici" başlık olabilmektedir. ancak benim fikrime karşıt olan veya karşıt+tarafsız olan insanlar tarafından eleştirilebilmekte, bazı kişiler tarafından da bu "kaos" olarak nitelendirilmektedir.
tamamiyle insan anlayışının ne derece esnek ve ne derece yetenekli olduğuna bağlıdır.
şahsi fikrimi yansıttığım bu entry eğer kaos yaratma amaçlı algılanmışsa, katı ve yeteneksiz anlayışa sahip insanlara selam etmektedir.
pkk iğrençliğini ve o teröristlerin yaptığı iğrençliklerin faturasını tüm kürt vatandaşlarımıza kesen başlıklardır. yani zaten bölücülerin, teröristlerin amacı da bu değil mi? peşlerinden üzüldüğümüz ve bu kadar tartıştığımız şehitlerimizin çoğu da kürttü, peşlerinden aileleri kürtçe ağıtlar yaktılar. ama hala bu şehitler için üzüldüğünü söyleyen kişiler öcalan pisliğini kürtlerin lideri olarak görüyor. kürtler, ermeniler, çerkezler. hepimiz yıllardır aynı toprakta yaşamıyor muyuz. hangimizin etrafında farklı köklerden gelen insanlardan yok ki, hangimiz okulda, iş yerinde, kürtlerle selamlaşmıyor hatta bir şeyler paylaşmıyoruz ki? bunları hatırlayarak yaklaşırsak insanlara, gereksiz suçlamalarda bulunmamış oluruz zaten. gaza gelmeyip biraz sakin davrandığımızda daha olaylara daha net yaklaşabiliriz.
bazıları için sadece düşündüğünü yazmak olan hede.
pkk'lı ibnelerin sıkça yaptığı eylem.
yemiyorlar içmiyorlar başlık sıçıyorlar efenim durduramıyoruz.
benim de arada sirada yapmaktan hoslandigim durum. (bkz: gozgozgoztepe) (gerci burada basligi ben acmadim ama tartisma yaratacak 2. entryi girdim)
(bkz: sözlüğe sağ frame eklensin)
hangi yörenin kılıç kalkan ekibi olduklarını bilmediğim bir takım zevatın, sempatizan çiftetellisi oynamak adına kalkıştıkları girişim.
karambol yaratıp kargaşayı seyrederek masturbasyon yapmaktan zevk alan yazarların başvurduğu yöntem.
bu bir davettir.

(bkz: dumansız sözlük sahası)
ilgi çekmeye çalışan yazar eylemi.