bugün

itiraf edilen kişiyi büyük bir ihtimalle gerçek hayatta tanımıyoruzdur sanal da olan bir şey. bir rahatlama metodu olarak görülebilir haklı olduklarını da düşünüyorum devam etsinlerdir.
içindekileri dışarı dökme aracı olduğundan pek hor görülmemesi gereken davranış.sonuçta o insanı tanımıyorsun zaten bırak yazsın rahatlasın belki gün gelip 'hassiktir lan o zamanlar böyle düşünüyormuşum'diyebilsin.
onun zekayla değil de duygularını açığa vurup gizlemekle alakası vardır. *
tek cümle ile bir paragraf yazmakta ısrarlı yazarın merak ettiği zeka seviyesi.
içindekileri boşaltmaya ihtiyaç duyan fazla şeyleri içine atamayan bir duygusal zekaya sahiptir.
(bkz: duygusal zeka)
(bkz: emotional quotient)
(bkz: daniel goleman)
bir nickin arkasına saklanarak yazdığı için zekasından şüphe edilmemelidir ki ~~ya da nicksiz de olsa ne farkeder amg. yazmış işte. otu boku zekayla ilişkilendirme sorunsalı ne?
yaptım yapıcam yapıcam yapıcaktım.
facebook'ta adresini belirten insan zakasından üstündür. neden mi;
bunu internette araştırabilirsiniz. facebook hesabında ev adresini belirten kullanıcılar özellikle yazın her an face'e durum güncellemesi yaptığından yani sıçmaya gittiğini bile yazdığından herhangi bir yere tatile gittiğini de yazacaktır. bu durumda bunu duyan hırsızlar da boş durmayacaktır. geçen yaz yüzlerce haber vardı bununla ilgili.
'itirafı yüzlerce kişinin okuduğu bir yere yapmak gibi mantıklı bir şey mi var' derler adama.
en yakınınızda sandığınız insanları, aslında hiç tanıyamadığınızı görünce, güvenecek kimse kalmayınca, zaten iki kişinin bildiği de sır olmadığından, ha sizi tanıyamayan ya da bel bağlamayacak kadar az tanıyan insanlara anlatmışsınız, ha dost bildiklerinize.

elin ettiği insanı acıtmaz, dostun ihaneti çok başkadır.

susmak çok zordur, içine atmak zeka değil bir başka kişilik ister, içinizden geçenleri birileri duymalı, en azından okumalıdır, sizi hiç tanımasa bile. 1 kişiye derdinizi anlatmış olmak çok büyük şeydir aslında, çok güvendiklerinizin sağır ismet gibi dertlerinize kulak tıkadığı günlerde.
asosyal oldugunu her defasında dile getiren, ailesinden pek ilgi görmeyen ve doğal olarak yadırganmaması gereken nickimle baglantılı acıların adamıdır.

(bkz: asosyaller kapışıyor)
sanki birisi okuyacakmış onu orada da sonra tüm yaralarımızı saracakmış gibi hissettiren bir şeydir.
kimseye söyleyemeyip sözlüğe yazdığında bir rahatlama yaşayan insanın zekasıdır.
" kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla " ayaklarıdır.
günlüğünü herkesin okuyabileceği yere koyan insan psikolojisine benzer.
zeka değil psikolojidir söz konusu olan.
-10000 iq'ya sahip kişilerdir....

eğer böyle aptal insanlar da olmasa ne kadar zeki olduğumun farkına varamayıp, olağan üstü zekama büyük ayıp edeceğim...
Baya eksiktir.

Kimsenin bişi itiraf ettiği de yok zaten, aşkitom seni çok özlüyorum yazıp duruyolar. Sürekli acı, sevgi teması.
Öyle itiraf mı olur lan bari düzgün kullanın.

itiraf şudur; ilkokulda ali'nin suluğuna tükürmüştüm.