bugün

sözlüğün ezik tiplerinin içine dahil olduğu yazarlardır. bunlar kendi aralarında yazarlar eğlenirler. işin garibi bir de okunduklarını sanarlar. üzülüyorum arkadaşlar sizin adınıza. ama herkes de selebriti olamaz. üzmeyin kendinizi. evet.
arz talep meselesi. şeklinde açıklanabilecek durumdur.
körler sağırlar birbirlerini ağırlar.
Bunu soyleyende selebriti olsa. -1177 karma li bir selebriti.
ressam bu resminde * canıma yetti artık beni de farkedin havası vermeye çalışmış.
an itibariyle fark edilmeyen yazarların bu başlık altına toplanacağı garantidir.
benim lan bu dediğim durum.
okumadan her başlığa entry giren yazardan iyi yazardır. Zaten okumaktan fırsat bulamıyordur yazmaya.
bkz yaparak farkettirilen yazarlardır ve gerçektende troll olmaktan iyidir doğru tespit.
bir başlığım bile yok anlıyor musun haydi gülümse adlı türküyü seslendirmiş yazar bozuntusudur.
dişlerimi düzenli olarak fırçaladığım halde hâla maalesef içinde bulunduğum topluluk.
Troll olmayı ve düşük karma olmayı fark edilmek için yeğlemeyen yazarlardır.
(bkz: bendosto)
fark edilenler ise yakın gelecekte bir gün bir rock yıldızı veya şöhretli bir aktris olma hayallerinden halen umudu olan yazarlar galiba.
farkeden farketti, farkedemeyen kaybetti.

(bkz: ayıqs)
yazdıklarının ne kadar oy aldığını sürekli kontrol eden yazarlardır. *
(bkz: beni de tanıdılar siz kaçın)
bir gün biri beni fark edecek diye bekleyen yazardır.
bir fikir muhendisi fikri olup farkedileceğime kendim olur iyi bi gobel olur kendi halimde yaşarım. *
başlık sahibine ne kadar eksi butonu varsa bacak kuvveti ile ite kaka sokulmasına rağmen bu sayede fark edilmiş olduğunu sanan ergen eğlencesidir.
hüzünlü bir şekilde aralarına katıldığım yazar topluluğudur.
gerçi ottan boktan şeylerle fark edilmektense, güzel entryler girip sözlüğe faydalı olup fark edilmemek daha iyidir.
troll olmadan fakredilmenin zor olduğunu bilen yazardır.
fark edilmeyiş nedeni belkide okumadan yazılmıyor olmasıdır...
bel altı, saçma sapan başlıklar açmıyorsa,
karşı görüşlere hakaret etmiyorsa,
insanların nick altına gereksiz yorum yapmıyorsa
dikkat çekmesi zor olan yazardır.
fikir mühendisi fikri olup başlık sıçmaktan iyidir.nokta.

o olsaydı "şimdi evet.evet." der dururdu(!)