bugün

başlığın tamamı:sol frameye baktığımızda sürekli cinsellik siyaset ve din kültürü konuları hakkında bir tartışma, bir klavye erkekliği, bir küfür, bir eksileme görüyoruz.

evet. adını zor sığdırdığım bir başlıktır. hani bulamamak diyorum ya, gerçi biraz abartıdır. sonuçta açılan başlıkların yaklaşık olarak %70i bu konulardandır. benim rahatsız olduğum 3 farklı konudur bunlar. internet platformuna taşınması en saçma olan konulardır. sonuçta her insanın fikri kendine ama değil mi. tabiki paylaşım ve bilgi sitesi ama abartmak saçma.

sözlüğün geleceğini de yakından ilgilendiriyor. gerçekten çok üzücü. konuşulacak o kadar şey varken sol frame yenilendiğinde bu konulardan başka başlık bulamamak çok üzücü. herkesten biraz daha üretici ve özgün bir yazar olmak için çaba göstermesini beklemekteyim..
bir zamanlar gezegenimizde aşk vardı, göğüs kafesimizde kanat çırpan nihat doğan'lar. dur durak bilmeden sevişirdik geceyi üstümüze örtüp.
yitip gittiler birer birer, avuç içimizde afilli bir nasır, sahilsiz şehirlerde içine martı sıçan rüyalara vurduğumuz kirpiklerde can verdi insan oluşumuz.
(bkz: ne içtimse aynısından daha istemiyorum)
(bkz: Din yok siyaset yok cinsellik yok ne var lan it)
(bkz: türk edebiyatında konak fenomeni)

bu olabilir mi kanka?
insan yaşamının 3temel kavramıdır din,siyaset,cinsellik birde futbol var başka konularda başlık açmak riskli iştir gidip tarihten,sosyolojiden,felsefeden,edebiyattan,sinamadan,kitaplardan konu açarsan çok az kesim okur ve yazdığın uçar gider insanlar ilgi bekliyor yazdıklarının okunması oylanması için maalesef ortama ayak uyduruyor gel hep beraber bu durumu düzeltelim vesselam.
(bkz: babil piyangosu)
(bkz: anket)