bugün

Dogrudur ama bız gormuyoruz .
kendimden biliyorum diye devam ettirilecek söz.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: vitaminikabugunda)
kime göre neye göre yakışıklılar ?
kendimi beğenmiş biri olarak katılmadığım söylemdir. kendimi yakışıklı görürüm de bi yere kadar. brad pitt karizmasıyla da harmanlamış zaten yakışıklılığı. nirvanadır. belki 30'lu yaşlardan sonra...
(bkz: Kıçımla güldüm)
doğrudur. benim tanıdığım brad pitt'ten yakışıklı 5 tane yazar sayabilirim. ama saymam. ne sayıcam ortak çıkıcaksınız sonra başıma. *
kadınların da kendini beyoncé kadar güzel sanmasıyla eş değerdir. zaten buradaki bütün erkekler brad pitt, bütün kadınlar jennifer lopez! ona buna kezban-kıro-apaçi etiketini yapıştırırken sen murat boz/katy perry'sin, di mi?
(bkz: aranan dosya bulunamadı)
örneğin ben tek başıma karşılıyorum bu öneriyi. bir ton oldum şerefsizim tip olarak da brad abinin izmir şubesiyim.
hani nerde,nerde,nerde dedirten başlık.
1.75 boyum var.
yarım yamalak sakalım var.
tek ama tek bitane kaşım var.
ama sorun yok dağ gibi yüreğim var.
(evet brad pitt'i cebinden çıkaracak baya bi yazar var bu sözlükte ben de dahil tabi.)
zamanla yaşlandı adam tabi..
David Beckham. yoksa burda sorunda yoktur varsa bu onun sorunudur .
(#16749699) şu anda göbeğini açıp kaşıyan kaç erkek var acaba sözlükte? bunun cevabını vermek daha kolay olur.
ne ictiniz lan bende istiyorum
ben de yazarim
bari koklayayim lan azicik ucundan valla
yazar ayrimina son!!
bir erkek ortalama 80 kg olsa 1000/80= 12.5'ten 13 sözlük yazarının brad pitt'ten yakışıklı olduğunu savunan fikirdir. bu kadar erkek yazarın olduğu bir sözlükte olması muhtemeldir. sonuç olarak katılmamanın elde olmadığı görüştür.
zinhar yalandır. rakamı abartmaya gerek yok, bir tek ben varım.
aynaya baktığımda kanıtladığım dedikodu.
kafan çok güzelmiş güle güle kullan.
Beni arıyordunuz herhalde tamam geldim.
(bkz: caps var mı caps)
Yalandır %80. Bi an gerçek mi diyip telefondan kendime bakıp sonra tiksinince yalan olduğunu anladığım başlık.
Paniğe gerek yok. Zaten bir tonsa brad pitt'ten çirkindir. Eğer bir tonu sayı olarak kullandıysanız müsadenizle bi gülüp gelicem.