bugün

kızlara veya erkeklere bolca "aşkınız için şunu yapın, bunu yapmayın" öğütlerini verip bir yandan boş olan elleriyle ekle tuşuna tıklarlar ki biz onları böyle seviyoruz. insan beyninin aynı anda birden fazla işi başarıyla becerebilmesi bana hep bir çubuk ile katil karıncaları toplayan maymunlu belgesellerden daha fantastik gelmiştir.
(bkz: lisanslı osbir operatörü)
(bkz: pratisyen mastürbatör)
(bkz: mastürbatörler derneği)*
(bkz: turizm sektörüne deneyimli mastürbatörler aranıyor)
erkekler kızları anlamakta çoğu zaman yeterli kalmakta ve bu durumu iyileştirme yönünde adım atmaya ise genellikle çok da istekli olmamaktadırlar. oysa ki, bir kız için dünyadaki en önemli şeylerden birisi kendi hisleridir ve dolayısı ile sizin bu hislere önem vermenizi ister. öyle ki, gözlerinin içine baktığınızda sizin onun ne diyeceğini zaten biliyor olmanızı bekler. ama günümüzde, çoğu erkeğin tutumu bu duru... ehem benim gitmem lazım, sonra devam ederiz.(yehu, xvideos açılmış.)

tanım: iki zanaat sahibi yazardır.
şimdi evlatlarım, mastürbasyon güzel şeydir. sevgilin varsa da güzeldir. mesela canım kimi isterse onu hayal ederim hatta kadınları birleştirim; Jennifer Carpenter'ın kafasını alır rose mcgowans'ın gövdesine takarım. ne yapabilirim elimde olan sadece bu. ilişki sürdürebilen süper adam da olsam -ki değilim- bir şey değişmezdi çünkü ne yaparsa yapsın sevgilin bunu sana sağlayamaz. o ayrı bir durumun öznesi.

işte tam da bu noktada bu yazar kişisini ona buna ders vermektense kendisi üzerine çalışmaya, kendisi ile oynamaya, davet ediyorum. ve bunu "kötü" bir şey gibi görmemesini hatta kendisini bulduğu "an" olarak görmesini tavsiye ediyorum. bunun dışında bu yazar bir mastürbatör olarak çok şugar bir insandır o kesin.

onu bu mecralarda madara etmeye çalışan sütü bozuk milletinin insanlarına da mevlam imagination versin.
(bkz: sözlükte pratisyen reelde ürolog olan yazar)
(bkz: ordinaryus doktor mastürbator iş başında)
kabul etmek lazım herkes içinde bundan bir parça taşır.

(bkz: hangimiz değilizki)
(bkz: ağlama melis)
Güldüren yazardır. Evet.
Hiç komik değilsin bence.